Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 ovladač k PC


kubas05

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravím, mám dotaz, snažím se propojit Wireless Gamepad od Xboxu s Pc (Windows 7 64bit), koupil jsem Wireless Gaming Receiver Xbox 360, stáhl ovladače na stránkách microsoftu a stále se mi nedaří zařízení napárovat, neměli by jste nějakou radu. I po nainstalovani ovladaču mi to vždy při připojení Receiveru napíše že Software ovladače zařízení nebyl úspěšně nainstalován. Děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám dotaz, snažím se propojit Wireless Gamepad od Xboxu s Pc (Windows 7 64bit), koupil jsem Wireless Gaming Receiver Xbox 360, stáhl ovladače na stránkách microsoftu a stále se mi nedaří zařízení napárovat, neměli by jste nějakou radu, děkuji

neni tam nejaky "Connect" button?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano je, vše dělám dle návodu, nejprve zmáčknu středové tlačítko na gamepadu, pak tlačítko na Receiveru, pak tlačítko na párování na gamepadu a nic. Myslím že problém bude s tím že mi to píše Software ovladače zařízení nebyl úspěšně nainstalován...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kocourhp:

Right click on Computer

Go to Properties

Click on Device Manager

Right click on the Unidentified Device ( or if no Unidentified, then the xbox device)

Go to Properties

Go to the Drive tab

Click on Update Driver…

Browse my computer for driver software

Let me pick from a list of devices on my computer

Windows Common Controller for Window Class

Xbox 360 Wireless Receiver for: 2.1.0.1349 [8/13/2009]

Update Driver Warning

Click Yes

jestli se ti driver neobjeví, nemáš ho nainstalovaný. Stáhni tady : http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=gaming

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu