Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp fat_unbrick_s pandora battery


Tomx99

Otázka

Zdravim.

Mam doma PSP Fat v. 1001

Koupil jsem si Tool Pandora Battery a chtěl bych udělat přes nějakej program funkční Magic Memory Stick

Zkoušel jsem to už přes pár programů ale nikdy mi to v PSP nevzalo, bud sem delal neco blbe nebo nevim..

Poradte mi prosim..:? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2008120035

V PC paměťovku naformátuješ, otevřeš MMS Maker, nastavíš jednotku kde je paměťovka, zmačkneš Make MMS, po dokončení ještě Inject IPL Only, paměťovku dáš do PSPčka, držíš "L", vložíš Pandoru a naběhne ti Boot Menu.

PS: Ten FW 5.00 (EBOOT.PBP) musíš mít na stejním místě s MMS Makerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhni

http://www.multiload.cz/stahnout/449200/rainsiplmstool-exe/

Nastav Time Machine IPL, Windows FAT 32, Inject IPL to Memory Stick a jednotku paměťovky, pak dej Execute Selected a vlevo dole se napíše anglicky věta jestli se IPL podařilo nahrát nebo ne, tak jí sem písni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak přeci jen, čekal jsem že by mohl být problém v tom... Vytvořil ti ten MMS Maker všechny soubory? Máš na tý paměťovce soubory

ms0:/500.PBP

ms0:/TM/config.txt

ms0:/TM/DC/ a v tom všechno tohle?

beznzvujj.png

Případně jseš si jistej že máš jen brick? Není třeba poškozená základka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím jak ale prostě nejak se to už párkrát načetlo a pak se to seklo.. dnes se mi to podařilo flashnout a uz sem to zapl a jelo to... ale seká se to a vypíná..

jednou ze 3 pokusů to zaplnu (jinak to vzdy jen zelene blikne a vypne se) a kdyz to zapnu tak jede krásně vše v pohodě ale prostě najednou se to sekne ať v menu nebo při spuštění nějaké hry. vetsinou to bezi normalne tak minutu..

Nevite Nekdo co s tim ? mam to zkusit prehrat na nejakej stabilni fw ? a je nejakej ? nebo zkusit nahrat Oficialni FW ?

Co By tam mohlo byt spatne ? To psp se lehce sekalo uz pred brickem a vypinalo.. tak to chtel kamos prehrat ale udelal brick.. a ted to blbne az takhle moc...

Pokud by nebyla mozna sw oprava, nevedel by nekdo kde a kolik by stala hw oprava ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu