Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP se nechce zapnout


FallenCZ1468625123

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

LOL xDDDD,tak to musíš ke kámošovy,ale hele,pokud jsem dobře pochopil,jde ti do Recovery menu najet? pokud jo tak si povol nabíjení z USB (aby si nabíjel vždy a všude) a zkus se spojit přes USB k PC (toogle USB nebo nejak tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LOL xDDDD,tak to musíš ke kámošovy,ale hele,pokud jsem dobře pochopil,jde ti do Recovery menu najet? pokud jo tak si povol nabíjení z USB (aby si nabíjel vždy a všude) a zkus se spojit přes USB k PC (toogle USB nebo nejak tak)
nn do recovery menu nenajedu když to psp vůbec nezapnu... :) ale díky za všecky rady :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
příště skus přemejšlet než se zeptáš :D...navíc přes USB se to nabíjí pomalu lepší je to normálně přes nabíječku

Ty to zkus taky příště prosím.

Mimochodem, pokud vemeš baterku, zkusíš na ní "teplejší" dejchat, měla by se trochu obnovit a mohl by si nakopnout PSP. Takhle mi to jde u foťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu