Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad company 2 a pozvánky do hry


ctverec23

Recommended Posts

hola všem :) chlapi jak u téhle hry fungují přidávání do přátel a pozvánka na hru?

dal jsem hledat friend a pak mu poslal request, počítám, že si mě musí potvrdit a co pak? jak funguje interní komunikace? protože chcem rubat v 1 hře, ale nevím jak se to dělá.

jemu to teď celkem zlobí s připojením, tak to teď nemůžeme zkoušet, takže každá rada dobrá

EDIT: tak prý mu ani nic nepřišlo :D tak já nevím, funguje v téhle hře po MP vůbec pozvání do hry? asi ne, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v menů po přihlášení si rozjedeš tu nabídku frend a tam máš možnost připojit se za ním do hry, porovnávat staty, atd. A ve hře se pak hodíte do stejně squoty a hrajete spolu a vidíš ho zeleně. A pak to máš nějak na písmenkách

j- chat

k- týmovej chat

l- squota chat

ale nejsem si jistej těma písmenkama, ale nějak takhle to je. A pokud si chcete volat tak skype nebo tak něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávání je zabugovaný... ostatně jako spousta věcí v BFku xD a pozvat do hry nejde, možná přes steam nebo něco tak... a co se týče hraní na jednom serveru, tak to se musíte domluvit nebo je možnost připojit se k někomu přes menu přátel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem najel na friend list a dal ho vyhledat, naslo ho to, dal jsem send request, načež mi to napsalo, že je to odesláno, ale to je tak všechno, co jsem mohl udělat a navíc jemu nic nepřišlo. on mi taky zkoušel posílat žádost o přidání a taky mi nic nepřišlo, tak jsem z toho hloupý.

ale jinak dík chlapi, kdyby jste si ještě na něco vzpoměli, zlobit se nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu