Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (8/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

akorat se jeste omlouvam gemimu ze moje recenze je fakt kratka :oops: me se to tak nezdalo ale kdyz to porovnavam s ostatnima tak je tu uplne mini :lol:

Omlouvat se opravdu nemusíš - je to v sekci čtenářské recenze a tam není nijak určeno jaký rozsah má recenze mít (ono to vlastně není určeno ani jinde :lol: )

Pokud má kdokoli zájem zažít svých "patnáct minut slávy", nechte se inspirovat Malcolmem a pokuste se o vlastní recenzi - rádi ji uveřejníme :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mate pravdu ale musim rict ze po tom co predchazelo tomuto cislu jsem cekal vic ohlasu :roll: al to je jedno :D stejnak to mate proste pekny, na Zemeplochu jsem skoro zapomel, az otevrou knihovnu jdu taky nakouknout do sveta Zemeplochy :wink: dik za vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, prosím, nechápu proč, ale nejde mi stažená verze PSPgameru rozbalit v žádném programu. Kdyby byl někdo tak hodný a poslal mi rozbalený PSPgamer na mail: dan.pod@seznam.cz , tak bych byl moc rád. Díky za pomoc

Klidně bych Ti to poslal, ale jelikož složka se nedá vložit do mailu jako příloha, musel bych tam naskládat všech 123 jpg, a to by byl guláš jak hrom... Jak Ti to může nejít, je to obyčejném winraru, který si stáhneš kdekoli na netu, třeba TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velka poklona vsem kteri tetno casak delaj je fakt dobrej.ale hlavne jsem se chtel zeptat jestli existuje neakej archiv kde sou ke stazeni vsechny cisla.

Děkujeme za poklonu, sire. Archiv je v sekci "MAGAZÍN" na adrese kterou uvedl Pizzadox, případně stačí kliknout na "PSPgamer" v mém podpisu. Jinak, pokud se někdo rozhodne propagovat PSPgamer odkazem ve svém podpisu, budeme jenom rádi! Na požádání můžeme vytvořit čtenářský userbar. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu