Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry na MSi GX700


lacodekany

Recommended Posts

No prave ze na YT nic neni tam sou jen ty lepsi verze jo a mam na 1.1 ghz a rozdil je Asi jenom 5 stupnu. Tak tedY diky no a muzete sem napsat treba naky dobry stary parby ;)

myslis na 1.1V ne? :D no stary parby ....podle toho co te bavi...DOOM3 FAR CRY GTA:SA UNREAL TOURNAMENT(2004) FEAR(ten by ti mel jit) FEAR 2(ten snad jo rozjel jsem to i na starym PC) AGE OF EMPIRES I a II snad i III MAFIA je toho hodne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stranka pro co nevi nic o PC....super...tahle stranka bere jen cisla....zakladni....a podle ni nemuzes nic brat....jestli chce vedet co mu pujde....lepsi bude youtube....

Na tom webu jsou uvedeny pozadavky ktere jsou primo na zadnich obalech her.Program jen zjisti co mas za pc a pak to porovna.Obcas je to nepresny ale clovek ktery o svem pc neco malo vi tak se dozvi hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne to aspon zkusim :) diky moc... a myslite ze by sel far cry 2? a u crysisu 2 rikaj ze maj jeste mensi pozadavky nez jednicka coz je logicky ale me se to nak nezda protoze podle pozadavku jednicky to mam presne shodny a mel bych to rozjet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popripade jestli nevite kde sehnat nejakou baterii ktera vydrzi trochu vic nez ta stockova ta ma jen neco prez hodinu. Zda se mi ze uz se produkty k tomuto notebooku prestaly vyrabet. Nebo jestli tam nejde treba ta grafarna dat do SLI protoze v everestu mi to pise ze ten mod SLI je pouze deaktivovan..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu