Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

SONY PSP 3004 version 6.20 Flash


lustiig

Otázka

Ahoj měl bych dotaz mám SONY PSP 3004 s originálním firmwarem 6.20 a na něm už od předchozího majitele nahrán flash 6.20 TN-C (Enabler není to perma flash). Jde mi o to hrát některé hry z PSX (Diablo 1,Abes Oddysse..) a s tímhle flashem to nejde. Je nějáká možnost si ty hry zahrát buď flashem četl jsem že 6.35 PRO-B to umí spustit ale netuším jestli jde ten flash na mojí verzi PSP nebo nějakou aplikací. Děkuji všem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dík za odpověd klikl jsem ti na thanks :p . Ale pořád to má jeden háček nikde se nemůžu dočíst zda-li ten flash podporuje PSX hry u toho 6.35 PRO-B to alespoň píšou v changelogu tady u toho 6.20 Pro-B7 Permanent jsem našel akorát toto a nikde není zmíňka o PSX podpoře

Anyway, here is the changelog for the official PRO-B7 build:

[!] Fixed NODRM Engine (DDF012 DLC Costume Bug)

[!] Improved Inferno Game Compatiblity (GTA China Town, Corda2f, etc.)

[!] Updated scePower_driver NID Resolver

[!] Added Configuration Reset on PRO Update

[!] Added DA psp-packed user module support

[+] Added UMD VIDEO / GAME XMB Mount Feature (No UMD required, allows for Game Updates)

[+] Added Custom IPL Flasher for 6.39 PRO (1g, 2g hackable mainboard permaflash)

[+] Added non latin1
filename support

[+] Added memory stick speedup option

[+] Added ISO cache option (available in Inferno and NP9660)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oo díky máš pravdu mě to nenapadlo mrknout na starší verze co už obsahují. Mám ještě jeden dotaz na ten flash mi stačí jen oficiální firmware 6.20 a jsem bez rizika?A ten flash 6.20 TN-C unnistaluji jen tím že ho smažu, když je to enabler, nebo se to dělá nějak jinak.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu