Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prehrani avi filmu


Jan.K

Otázka

Zdravim, jsem tu novacek, xbox moc dlouho nevlastnim a tak bych mel dotaz. Rad bych na svem xku rozjel nejake ty avi, wmv filmy. Pri pokusu spustit film z dvd mi naskoci chyba Status code:51-C00Df236. Prochu jsem hledal na netu a nasel jsem reseni pouze po xbox live. Jenze mam svoje Elite flashle (LT+ 1.1) a nerad bych si ho zabanoval (od flashnuti konzole jsem online nebyl). I kdyz podle xvalu konzole flagla neni. Co myslite, je velky risk se nachvili pripojit a stahnout kodeky? Jenze ani netusim, jestli neni k pripojeni na Xbox Live potreba nejnovejsi Dashboard. Dneska jsem ho kvuli Dirt3 aktualizoval z flashky na DB 12625. Nevedel by nekdo, jak tento problem vyresit offline? Predem vsem moc dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Problém offline nejde vyřešit . Zkoušelo se to a byl tady na to návod jak kodeky nakopírovat na HDD , ale nefunguje to . Kodeky na přehrání filmů ve formátu .avi jdou jen stáhnout z live . Na přihlášení se na live je ale nutné aktualizovat DB a tím by jsi přišel o flash - viz :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Problém offline nejde vyřešit . Zkoušelo se to a byl tady na to návod jak kodeky nakopírovat na HDD , ale nefunguje to . Kodeky na přehrání filmů ve formátu .avi jdou jen stáhnout z live . Na přihlášení se na live je ale nutné aktualizovat DB a tím by jsi přišel o flash - viz :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

pokud již má nejnovější flash LT+ 1.9, aktualizaci dashboardu si jej nesmaže, nový dash smaže pouze starší fw. LT+ 1.9 nedokáže smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to jste me moc nepotesili. :/ ale jinak dekuju. Jeste bych mel dva dotazy, pokud bych aktualizoval svuj flash, mohl bych tedy nahrat nejnovejsi DB? Klic mechaniky mam vycteny a ulozeny, takze jediny problem by byl s nekompatibilitou moji saty a JungleFlashera. To by vsak mohl vyresit sata radic. Doporucili byste mi nejaky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu