Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde stahovat? NE torenty


Emericanboy

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
torrenty v roce 2011, omg :D

Eh? A co jako? Na torrentech najdes spousta veci, co jinde ne. Navic jsou free, zadny cekani, nikdo na nich nevydalava, narozdil od filesharing serveru.

Jedina nevyhoda je, ze to "obcas nejede rychle"...

Torrent je kazdy kazdemu - tedy tak, jak by to ve warezu melo byt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Eh? A co jako? Na torrentech najdes spousta veci, co jinde ne. Navic jsou free, zadny cekani, nikdo na nich nevydalava, narozdil od filesharing serveru.

Jedina nevyhoda je, ze to "obcas nejede rychle"...

Torrent je kazdy kazdemu - tedy tak, jak by to ve warezu melo byt :)

ma pravdu ten chlapec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neznam torrent ktery by jel stejne rychle nebo rychleji nez direct DL z filesharingu

samozrejme ale myslim placeny fileshare :)

No jen tak mimochodem. Posledne jsem stahoval Office for Mac z torrentu (normalne z tpb - zadne VIP) rychlosti 2 MB/s - coz byl zrovna muj limit site, takze by to dost mozna jelo i rychleji. A zrovna vcera jsem stahoval z filesonicu - pres placeny PA a rychlost byla 300 kB/s necelych. Takze pozor na to ;)

Jedina realna nevyhoda torrentu je, ze data zaroven sdilite, takze porusujete ceske zakony. Zaroven je to ale plus, protoze mi prijde fair davat nekomu zdarma to, co jsem si sam stahl zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:-) zábavné, jak někdo odstuzuje torrenty. Vono je totiž vše prve na torrentech, pach pan vychcánek odtud stáhne daný obsah a upne na share server az účelem výdělku a to je holý fakt, dnes lidem nejde o to se podělit ale vydělat. Pár jedinců se najde né že ne. NAVÍC vyzkoušel jsem téměř všechny servery s PA accem a nic nejede tak rychle jak dobře seedovanej torrent! Jedinej kvalitní ve své době byl RS ten jel naplno. MU, FS, FH apod. sračky co se plouží a ještě platíš. CZ neberu vůbec v potaz, jelikož v cz komunitě je právě nejvíce znatelný jev co jsem popisoval prve. Bonzování linků jak o život jen aby byl daný up jediný a pěkně vydělával. Pravá podstata warezu..........R.I.P

Torrenty jsou nej, já sám osobně jsem se vysral na ty zasrance ze shareserverů a ..... seženu vše co chci jen se musí chtít. I staré hry, filmy cokoliv. Jo někdy to chvilku trvá.

Pokud tedy se ti zdají torrenty fuj, zaloguj se na zahraničních serverech a tam jsou mraky odkazů. A jaké fórum? je jich spousta, znám 2 dobrý ale stačí:

1- google

2- xbox 360 forum

3- sign up.....a všude je down sekce

:-)

ps. možná jsem se moc rozkecal mimo téma ale jsme diskuzní fórum ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to klicove slovo je tam dobre seedovany :)

dobre seedovany jsou novy veci jak dlouho? tyden?

vetsina lidi kdyz stahne torrent tak ho dal nesdili :)

ale to je fuk, ja taky pouzival oboje, neco bylo na torrentech neco na FS, zalezi na situaci

ale OP primo rikal ze torrenty nechce :) (ony jsou taky casto ve firmach/skolach blokovany firewallama, treba u nas v praci torrent vubec nejde ale z filesharu je blokovany jen RS, takze odjinud vesele sosame :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:-) a opět jsme u toho, většina lidí nesdílí ale bavíme se o čr, také neznám nikoho. Co vím nepsané pravidlo je nechat seedovat tak dlouho min. co jsi stahoval, dělá někdo?....

Navíc musíš také najít správný torrent. No je to ale je pravda, že někdy je to polomrtvé ale nejdélé 8 hod. stahování (v min. případech) no zapnu večer ntb jdu spát nastavím aut. vypnutí rano voalá.....je to doma :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co máte proti torrentům? Na Cztorrentu je toho hafa, lidi věci sdílí hodně dlouho (klidně rok a víc pokud to za to stojí), mně to vždy jede limitem - 1.6MB/s - to je asi tak když si někdo neumí nastavit uTorrent a stahovat pořádně... Fuj na filesharing servery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu