Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proc nejsou DLC k Mass Effect 2 na ceskem xlive? Tady jsou odpovedi!


RadaR

Recommended Posts

[TABLE]

[TR]

[TD=bgcolor: #A0C4DE]Zákazník Na základě webového formuláře [/TD]

[TD=bgcolor: #A0C4DE, align: right]25. 06. 2011 11:11 dop.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]dobry den

chtel jsem se zeptat kdy bude podpora teto skvele hry na ceskem xbox live? mam pouzity na cz live cerberus network password a je mi vice mene k nicemu kdyz si na ceskem xlive uctu nemohu stahnout zadne DLC. Je toto problem Microsoftu nebo to je chyba z vasi strany? Bude nekdy v nejblizsi dobe podpora teto hry? Chtel bych si ji uzit na plno... Diky za odpoved[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD=bgcolor: #C6D3BA] Reakce E-mailem (Karel)[/TD]

[TD=bgcolor: #C6D3BA, align: right]27. 06. 2011 05:29 dop.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]Dobrý den,

dodatky k ME2 nejsou na "českém trhu" podporováne, jelikož nebyly lokalizované a nelokalizované DLC by ve hře způsobily problémy. V budoucnu se toto bohužel nijak nezmění. Napadá mě jedině zkusit změnit region u Vašeho účtu např. na anglický/americký a vyzkoušet stáhnout DLC poté.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD=bgcolor: #A0C4DE] Zákazník Na základě webového formuláře [/TD]

[TD=bgcolor: #A0C4DE, align: right]27. 06. 2011 12:44 odp.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]aha takze mi to je uplne k nicemu jelikoz na xbox live je mozne migrovat z regionu do regionu jednou za 12 mesicu... :([/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE]

[TR]

[TD=bgcolor: #C6D3BA] Reakce E-mailem (Karel)[/TD]

[TD=bgcolor: #C6D3BA, align: right]28. 06. 2011 05:08 dop.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]Dobrý den,

jiné řešení bohužel není. Pouze vytvoření nového účtu. ( + zakoupení nové hry jelikož politika naší firmy neumožnuje jakékoliv deaktivace - reaktvivace různých kódů -klíčů)

s pozdravem,

Ružarovský[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Takze to je k ceskemu xbox live. Pokud mohu doporucit opravdu nemigrujte z UK na CZ. Ted jsem pekne nasranej jelikoz jsem migroval v dubnu/2011 a zalozit ucet v UK mi stejne nepomuze jelikoz mam cerberus network password k ho*nu pouzity u nas... Nechapu jedno co tim pan Ruzarovsky z EA Games myslel, ze za to muze CZ lokalizace hry (pokud vim tak je cz lokalizace jen na PC) Zajimaly by me vase nazory na CZ live, co vam u nas chybi? Co by jste zmenily? Doufam ze tento topic hned nedostane LOCK jen me zajimaji vase nazory. Preci jen jsme v sekci x360 pokec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy na českém live nemáte tentýž obsah jako třeba na UK? Tak to je fail, je smutné že firma která má pobočky po celém světě spustila oficiální podporu Live pro ČR teprve nedávno a ještě takto ořezanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V současné době můžete svůj účet přesunout do následujících zemí/oblastí: Rusko, Polsko, Brazílie, Maďarsko, Řecko, Česká republika, Jihoafrická republika, Kolumbie a Chile*. Informace o funkcích služby Xbox LIVE dostupných v určité zemi najdete na webu xbox.com pro danou zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deepthroat o co se tu snažíš? dyt je to stejné jako ps store...taky na cz je ♥♥♥♥♥ oproti zahraničním

Omlouvám se OT, ale reagovat musim. To si asi na store pár let nebyl. Neříkám že je tam všechno co na JP nebo US store, ale většina určitě. Minimálně si můžu stáhnout jakékoliv DLC k u nás koupené hře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US Store je především mnohem přehlednější. Navíc tam je nějaká nabídka filmů... jinak veměs stejné.

Abych nebyl úplně OT, tak tohle je lumpárna obrovského kalibru. Nevíte, někdo jestli na českém účtu budou hry s kinectem podporovat rozpoznávání hlasu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu