Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde LEVNĚ koupit: VERBATIM DVD+R DoubleLayer / 8X / 8.5GB ?


CROM

Otázka

Ahoj lidi,

nevíte někdo o nějakém slušném Internetovém obchodě (nebo kamenném, ale jsme každý z jiné části ČR, tak raději ten Internetový), kde mají tyto DVD: VERBATIM DVD+R DoubleLayer / 8X / 8.5GB. Jednou se mi podařilo na Aukru sehnat 2x25 pack za 800kč + 80kč poštovné, tzn. 17,6kč/ks. Včera jsem potřeboval 3ks DVD a platil jsem 78kč! = 26kč/ks! To je rozdíl 420kč na 50ks DVD!!!

Proto pokud někdo víte, kde by se dalo sehnat za "slušný peníz" DVDýčka nebo kde mají nějakou "akci" na ně. Nebo pokud tu někdo prodává DVDýčka a je ochoten jít s cenou dolů, ale získat více "kšeftů", tak pište. Osobně bych teď 50ks bral hned!

Dík za tipy, Jirka.

PS: pokud je tu podobné téma, tak se omlouvám, ale já žádné nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
26Kc za jedno ?? a to ti prijde hodne? Ja za ne davam 45 za kus vedle baraku mam datart, trosku zlodeji no ^^

Psal, že měli za 26 a pak zdražili...

Já kupuju za balení po 10ti, kde mi to vyjde nějak kolem těch 25ti korun za kus :) Platit po jednom by byla hloupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak psal toro... dá se pálit i na jiná media, já mam zase dobrou zkušenost s EMTEC http://www.alza.cz/dvd-r-dual-layer-d92030.htm beru je na alza na osobni odber. Jednou jsem koupil nejaky media-range a vyhodil jsem pulku z nich...

Resp. tedy pálil jsem na ně dříve a ze všech šla hra bez problému nainstalovat. Teď mě stoji DVD i litra, ale to je jina pisnicka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja je kupuju v Alze, ale je divny, ze nejlevnejs tam stoji spindl po 10ti kusech http://www.alza.cz/dvd-r-dual-layer-d108453.htm

přesně jak píšeš... 10 kousků, jeden za 23 a jsou to verbatimy... kvalitka cca 50, vypalenejch placek a zadnej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu