Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash/memory card se nezobrazuje


smike19

Otázka

Zdravím,

Mám takovej malej problém. Mám xbox 360 elite, ale v tuto chvíli nemám hardisk. Chtěl jsem dosasně místo hdd použít flasku nebo paměťovku, můžu s nich sice přehrávat v xboxu muziku ale v Storage sekci se nezobrazují. Někde jsem dočetl, že podpora flash/memory card funguje teprve od minulýho roku a tak mě napadlo, že mám starý dashboard(xbox jsem dlouho nepoužíval). Může te mi poradit jak udělat, aby flashka fungovala jako hadr a přitom bych mohl updatovat dashboard. Mě to připadá jako začarovanej kruh, jelikož upgrade musím nahrát na hadr(pokuď se to teda nenahrává na nějakou interní paměť), ale já mám flashku a proto chci nahrát ten upgrade aby to šlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

DB si updatuj jen na 12625 , aby se ti nestalo toto :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Na to HDD nepotřebuješ - nahrává se do interní paměti .

Flešku potom musíš v xboxu naformátovat na FATX formát , aby ti fungovala jako paměťové zařízení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu