Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zrovna koupený XBOX 360


Planda

Otázka

Zdarec, koupil jsem na aukru xbox elite 120GB dva roky starej, prý bez flash. Chci si k tomu dokoupit kinect, ale to tak až na konci července.

1) Takže se chci zeptat, co mám udělat jak mi dorazí? Updatovat DB a pak ho dát nějakýmu flasherovi flashnout?

2)Pokud si to nechám flashnout tou poslední verzí LT+ 1.9, pojedou mi tam všechny hry co kdy vyšli(Kromě teda těch s AP 2.5)?

3) Kdy má vyjít LT+ 2.0 a v čem by měl být lepší než 1.9?

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) jo, to je moudrý

2) s LT+ 1.9 ti pojedou všechny originálky i všechny vypálený hry a to i ty s AP 2.5. Ještě si počti pořádně o abgx a všechny hry si pak kontroluj a patchuj na SSv2.

3) Kdy má vyjít LT+ 2.0 nikdo neví, pravděpodobně to ještě potrvá, ale bude umět přehrávat vypálené hry v novém formátu XGD3, které se mají postupně začít objevovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže proč je kolem té AP 2.5 tolik povyku? Přes abgx jsem už zkoušel vytvořit ISO, takže to snad půjde. Takže po flashi neaktualizovat DB, jinak o nej prijdu?

Kolem AP25 bylo hodně zmatků , protože se při změně DB měnil i způsob obejití ochrany . Přes ABGX se nevytvoří iso , ale jen kontroluje a patchuje . Po nainstalování CFW LT + 1.9 se už při dalších updatech DB s flashem nic nestane . Takže když vyjde nový DB můžeš ho aktualizovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak píše toro, jen ještě doplním, že pokaždé, když ti na xboxu vyskočí update dashboardu, tak než to potvrdíš, najdi si informace o tom, co ten update udělá a jestli nebudeš muset počkat třeba na nový flash, kvůli nové ochraně, nebo něco podobného.

Už se to stalo při příchodu AP2.5, kdy spousta lidi byla líná pročíst si informace a pak dostali flag. Stejně tak u nejnovějšího dashboardu, kdy se zase někteří jedinci divili, proč že jim to najednou nejdou zálohy...

Takže prostě pravidelně kontrolovat dění kolem xboxu, je to třeba, jestli chceš být bez problémů.

A teď teda updatuj na nejnovější dashboard a dej to flashnout, jak píšeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu