Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zamrznutí XKA


SnookyMX3

Recommended Posts

Ahoj Pařmeni.

Mám takový problém. V poslední době mě začalo zlobit mé Xko. Začalo to tím, že v průběhu hraní se mi sem tam hra sekla, ale ihned se opět rozjela. Dneska se mi to seklo a už se to nerozjelo. Obraz zůstal stát a nešlo nic dělat. Vypnul jsem to přes hlavní vypínač a znova zapnul. Xko se rozjelo. Pustil jsem hru a zase začal hrát. Xko jelo asi 2 min a opět se to seklo a zůstalo to zamrznuté. Nevíte čím to může být? ( jinač zkoušel jsem to zapnout jiné hry a udělalo mi to taktéž) Určitě to bude zralé na opravu, já nejsem technický typ, tak bych rád kdyby mi někdo poradil , zda-li někdo v okolí Opavy, popřípadě Ostravy xka opravoval, a dal mi na něj kontakt.

Předem děkuju za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mi s tím nejde dělat nic.. chtělo to po mě přeinstalovat software a pak mi to napsalo že to nejde objevilo se mi na obrazovce Status code : 3080-335A-B380-0402-C005-3002. co těd s tím? Jo a kde bych měl sehnat to ID xbox live? Rád bych to nechal opravit přes ten microsoft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že mám rok prošlou reklamačku a za 70 EUR se mi to nechce opravovat. Zase tak moc nehraju. Není tady někdo kdo by mi to dal nějak dokupy? Každopádně budu určitě potřebovat přeinstalovat konzoli. V nynějším stavu mi nenajede vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že mám rok prošlou reklamačku a za 70 EUR se mi to nechce opravovat. Zase tak moc nehraju. Není tady někdo kdo by mi to dal nějak dokupy? Každopádně budu určitě potřebovat přeinstalovat konzoli. V nynějším stavu mi nenajede vůbec nic.

Tak za 1 . Používej funkci upravit příspěvek a ne čtyřikrát za sebou psát znova .

a za 2 . Jinak už ti bylo zodpovězeno - oprava se moc nevyplatí a pokud mermomocí chceš , tak se obrať třeba na Linuxíka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu