Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox a sledovaní avi filmů offline


dany_

Otázka

Pomůže někdo, jak přelstít chybovou hlášku při pokusu si pustit divx filmy třeba z USBflashky? Hlásí mě to STATUS CODE 51-C00DF236 a nutí mě to k nějakému update, ale tam nemůžu kvůli flashu! nejde nějak stáhnout nejaky program nebo něco abych si ty filmy mohl pustit? děkuji za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
a nesmaže mi to flash? a ješte.. zkousel sem jednu hru s AP 2.5 ale nenabehla ale jen mi zcernala obrazovka.. neoznaci to xbox na ban? muzu teda propojit xbox a pujde to bez rizik?

Jestli nemáš nejnovější FW 1.9 , tak smaže :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Takže se starým flashem to na live nejde .

Když se ukáže černá obrazovka , tak ti to xbox neflagne - proto je to takto chráněné .

V ABGX už jsou patche na FW 1.9 - jestliže jsi opatchoval a vypálil hru s AP25 nyní a máš starý flash , tak proto ti nejde spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když máš FW 1.9 , tak by ti to flash už smazat nemělo . Nechápu proč když už někdo dává FW 1.9 , tak proč rovnou neupdatuje DB na 13146 . Jestli jsi opatchoval COD MW 2 dříve než vyšly nové patche , tak proto ti to nejde . Musíš si znova z té hry vytvořit iso - opatchovat ho v ABGX novým patchem pro 1.9 a znova vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sám nevím proč mi tam nedal ten posledná. on mi rikal ze posledni je pres live jen. tak mi tam dal tam ten.. a hru jsem stahl a patchoval minuly tyden a stejne mi to hodilo cernou obrazovku.. tak ja teda zkusim pripojit xbox na live a uvidim jestli to pujde stahnout a zustane mi tam flash..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

update lze samozřejmě nahrát i na flashku

poslední verzi dashboardu poznáš i podle mechaniky, na posledním dashi se ti změní fw na 0251, tozn. viděl-li že byla mechanika ještě na starém fw - 74850, 83850 nebo 9450, automaticky musel poznat, že není nejnovější update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak update hotovo, program divx tam je.. a ta hra co jsem pálil s AP 2.5 taky funguje.. ale kdyz je ta hra s AP tak priste jak se pripojim tak dostanu ban nebo mi nehrozi? dekuji

Jestli máš po kontrole v ABGX vše zelené a SSv2 , tak jsi udělal vše co jde pro bezpečné hraní a ban by ti neměl hrozit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha takže pro mě je hdd docela zbytečný.. :) díky

Tak to je blbost , co jsi napsal . HDD je podle mne spíše zbytečnost na ty filmy a hudbu , ale je hlavně na instalování her na něj . Tím si šetříš mechaniku , xbox je potom tichý , protože se při hraní mechanika netočí a lépe a rychleji se načítají hry a textury .

Dunky : to bylo jen upřesnění funkcí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha tak to si ho asi koupím.. protože treba kdyz jedu v GTA4 tak kolikrat jedu tak rychle že predjedu ty textury. a taky me stve ze ten xbox docela rve kdyz hraju :/ staci ten zaklad 120gb nebo mam koupit ten 250?

Já mám 20GB HDD a stačí mi, nainstaluji na něj 2 hry a to mi stačí, záleží na tobě kolik tam chceš mít nainstalovaných her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu