Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou filmy pres flešku


EliteX360

Otázka

Zdravim,mám takovej problem. Když se chci koukat na xboxu na filmy přes flešku,tak flešku zastčim do xka a najedu si na složku ve který mám ty filmy,ale když kliknu na spustit tak mi tam vyjede nějaká chyba a píše to,že musim na xbox live,ale jelikož mám flešnutej xbox tak tam nechci lézt.Někdo tady minule psal,že si musim stáhnout kodeky,ale já nevím kde a nevim ani jakou verzi.Díky moc za případnou radu,návod,nebo adresu kde bych to stáhnul :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zase... porad dokola... :roll: Používej funkci "hledat" nebo rozsirene hledani...

Neexistuje návod, kodeky stáhneš jedině z Live, neexistuje jiná cesta jak je dostat do xboxu, aby byly funkční a přehrál jsi avi. Pokud nemás nejnovejsi flash 1.9, nemuzes na Live, protoze novy DB ti premaze FW zpet na neoficialni, prijdes o flash.

Jedina moznost je nahrat novy DB, preflashovat a pak v klidu na Live stahnout kodeky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty vo.e to si děláš snad pr.el, vždyť máš odpověď hned ve vedlejším vlákně ! ! ! Jsi úplně slepý nebo jsi tak líný číst a přejet očima 1cm vedle ? ? ?

Ty si delas prdel??podivej se na cas zalozeni meho topicu a topicu jineho uzivatele..Takze tady moc ne*icuj a starej se o svý ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zase... porad dokola... :roll: Používej funkci "hledat" nebo rozsirene hledani...

Neexistuje návod, kodeky stáhneš jedině z Live, neexistuje jiná cesta jak je dostat do xboxu, aby byly funkční a přehrál jsi avi. Pokud nemás nejnovejsi flash 1.9, nemuzes na Live, protoze novy DB ti premaze FW zpet na neoficialni, prijdes o flash.

Jedina moznost je nahrat novy DB, preflashovat a pak v klidu na Live stahnout kodeky

flash mam lt 1.1 a DB 2.0.12625

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si delas prdel??podivej se na cas zalozeni meho topicu a topicu jineho uzivatele..Takze tady moc ne*icuj a starej se o svý ;))

Hele mladíku co s tím má společnýho založení topicu? Stačí jen trošku číst a ne hned bezhlavě zakládat nový topic když máš odpověď hned vedle. A nebuď drzej, mohl bych ti věkem dělat fotra. A když už děláš chytrýho tak topic kde máš odpověď byl založen o den dříve než ten tvůj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele mladíku co s tím má společnýho založení topicu? Stačí jen trošku číst a ne hned bezhlavě zakládat nový topic když máš odpověď hned vedle. A nebuď drzej, mohl bych ti věkem dělat fotra. A když už děláš chytrýho tak topic kde máš odpověď byl založen o den dříve než ten tvůj...

ok,fotra si dělej svym dětem,né mě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu