Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RECOVERY pomoc zmenil som nieco


valdoDK

Otázka

Cafte no neslo mi uvodne logo pri zapnuti PSP tak som siel do recovery a nastavil som si to ale omylom som dal ze Format flash1 and reset settings a hups teraz mam v recovery ne flash0 a flash 1 ale aj flash2 a 3 a potom som chcel vsetko nastavit spet a proste mi nejde ani ze ked si nastavym obrazok uplne vypnem PSP tak mi tam nezostane hodi sa mi tam neco ine ved tu ukazem nastavenia:

Skip sony logo DISABLED

Hide corrupt icons ENABLED

Game folder homebrew 1.50 kernel

Autorun program at PSP ... ENABLED

Fake region DISABLED

Free UMD regoin ENABLED

Hard reset on homebrew DISABLED

USE VshMenu ENABLED

XMB USB device Flash 0

Advenced configuration

ENABLED

DISABLED

vopred dakujem za pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

stale to nepomohlo a ked zvolim wallpaper idem do them a skusim ze Do nt use a potom dam spet Use nejde a pise ze There is no wallpaper set. Go to [Photo], open an image and then select [set as Wallpaper] from the control panel to save to the image for use as wallpaper. a ked to spravim ze si nastavim obrazok a vypnem obycajne len normal PS ani ne ze uplne vypnem ale iba normal zepotlacim tlacitko a pustim a ked zapnem zas tam su len vlnky a wallpaper nikde prosim pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stale to nepomohlo a ked zvolim wallpaper idem do them a skusim ze Do nt use a potom dam spet Use nejde a pise ze There is no wallpaper set. Go to [Photo], open an image and then select [set as Wallpaper] from the control panel to save to the image for use as wallpaper. a ked to spravim ze si nastavim obrazok a vypnem obycajne len normal PS ani ne ze uplne vypnem ale iba normal zepotlacim tlacitko a pustim a ked zapnem zas tam su len vlnky a wallpaper nikde prosim pomoc
tento problém sem mel i ja, ked sem vypel psp tak ten wallpaper tam nebyl. On je totiz uložený ve flash1 a ked si dal format mohlo sa tam neco posr*t. Preinstaloval bych fw, ptz me to nijak spravit nešlo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu