Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bricklé PSP ( funguje recovery )


martanartt

Otázka

Poradtě mi sem na tohle trochu lamka.... mám už asi 3 tejdny bricknutý PSP .... neptejte se jak ... radši :lol: .... mno dřív když sem zapl , naskočila černá obrazovka .... mi bylo jasný že brick ... ale nešlo mi recovery menu at sem se snažil mačkat R2 sebevíc tak to prostě nešlo .... koukal sem i na návod pandora batery , ale v okolí nemám nikoho kdoby měl taky psp a když už tak nemá kartu v rozmezí 64mb - 2gb se 4gb kartou to prý nejde... mno , tak sem dneska zapnul PSP zmáčknu R2 a voala recovery menu .... tak se ted ptám co stim ? jak to znova nahodit ? ..... něco jako restore defaults sem tu nenašel :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jo, jinak, ta pandora se 4 GB kartou funguje, ty jsi psal ze ne... ja vim, byl tu napsany navod ale nikdo ho neopravil ze funguje

wow, takze jsi si jistej, ze treba s moji SanDisk 4GB Pro Duo Ultra II, to pujde? :) proc teda v oficialnim navodu bylo receno ze to s 4GB nelze ? :)

Diky za odpoved, celkem by mi to pomohlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
wow, takze jsi si jistej, ze treba s moji SanDisk 4GB Pro Duo Ultra II, to pujde? :) proc teda v oficialnim navodu bylo receno ze to s 4GB nelze ? :)

Diky za odpoved, celkem by mi to pomohlo..

jo FUNGUJE TO, zitra to jdu delat znovu na dalsim psp(lukiino si koupil slim a ja mu udelam CF):). ME TO FUNGOVALO

ALE NEVIM JESTLI BUDE FACHAT S PRO DUO ULTRA II, ja mam normal 4GB Sandisk modrou, ale urcite jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu