Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox Live


NORRIS

Otázka

Ahoj lidi :), chtěl bych se zeptat jaké jsou pro mě teď možnosti proto abych se bezpečně přihlásil na Xbox Live a zahrál s tím, že už nějaké 2 roky hraju zálohy her offline (u některých byly i žluté hlášení v abgx360 a stejně jsem je hrál) a hrál jsem určitě, sice jenom minimum, ale některé před datem vydání. Jestli je možnost formátovat HDD jediná? Opravdu nevím jak na to, s Xbox Live nemám žádné zkušenosti. Piště cokoli. Fakt mi pomůžete, díky moc:!::!: :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hraju cca 2 měsic na live pokažde projedu hry 2 krat pres abx na autofix level 3 NO PROBLEMO dokonce mam i 3 hry co mi tez svitily zlute ze nejsou v online databazi a v pohodě je hraju na live mam nejnovejší flesh...Nevím je to čistě na tobě....pár lidi tu i psalo že microsoft jak dává měsíc free u new xboxu tak to neřeší ale jak koupis gold kartu tak ti to po nějakém čase zabanujou ted vlastním měsic gold a bez problému ale nevim co bude za měsíc...:D takže vylej nalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu