Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Vylepši si ho. je to prosté. Dej zápas normální exibici se svám pro. Obtížnost Legendární. sput a ve hře dej nastavení a v nastavení dej PC abyc hrači neměli ranu běhaly pomalu a podobně. A sobě si něco zvětš třeba ráno nebo běh to bude stačit:). Hned uděláš všechno co musíš páč tam budeš běhat jen Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už jsme u toho tak jsem pomocí podobneho tutorialu udělal ajch "Bicycle kick" za 50 G. stačí si zmenšit rychlost hráčů, doběhnout do šestnáctky dělat zády k bráně panenky, vykoupnout míč nad sebe a Nůžky! :) Snad aspoň někomu tím pomužu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni problem

stihl jsem to poslat ještě dnes a vylepšil jsem se na 75 :)

Toxxmarsimxx : není to moc těžké, během pár minut muže mít tvuj hráč 5 hvězdiček, když tak si na YT najdi nějaké videa několika hvězdičkových kliček

No už mě se*e jak všichni hrajou za city! Proti nim jsem snad ještě ani nevyhrál! Budu hrát za jiné týmy abych se snimi nemohl setkat (5 kvězd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holy sh**. Tak jsem si koupil za 50 tisic balicek a vytahl jsem:

Bale

David Silva

Ferdinand

Lahm

Muller

IF Crouch

IF Distin

Etoo

--------------------

Johson, Jagielka, Dawson, Huntelaar, ale tenhle balicek. Nemuzu ani uverit a to jsem stale nasemu nenazranemu EA nezaplatil ani jeden MSP. :)

Takze konecne mam ten achievement, mam coinsy na jeste tak 20 balicku, ale pockam na nocni Happy Hours a snad vytahnu TOTY hrace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny :) jen tak dal

Dekuji, alespon ten achievement, ti hraci nic moc neresi. I kdyz Etoa dam brachovi, Ferdinanda a Lahma si necham do tymu. Zbytek prodam.

A dnes me EA teda pekne nastvali. Oni odlozili vydani TOTY zalozniku na zitrek. O utocnicich zatim ani slovo. :( Pekne me stvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz,

hraji kariéru za Manchester United už druhý rok, kupuji si většinou mladé hráče aby se potom dále rozvíjeli. No a teď jsem dohrál 2 sezonu, jeden z mých hráčů (Christian Eriksen) měl hodnocení (overall) 87 a když jsem dal hlášení o týmu bylo tam napsáno 87+4. Poté začala nová sezona ale hráč měl stále 87 a v hlášení o týmu už neměl ani to +4 jak mám udělat aby se mu ty body přičetli do celkového hodnocení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud ve FUT - single player, vyhraju všechny (16) stálých trofejí-nemyslím ty, co jsou časově omezené,odemkne se mi ještě nějaká speciální trofej, nebo to končí tou five star open? Chybí mi vyhrát 2 trofeje, ale pokud by se nic nedělo, nebudu kvuli nim nakupovat hráče, protože mě to proti AI nebaví, ale pokud by to stálo za to, např. odemkla by se nějaká lukrativní trofej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nic se ti neodemkne. Jsou tu pouze tyhle trofeje. :)

Jinak dnes se opet potvrzuje, ze EA asi nikdy dobrou hru neudela. Takze kdo hraje FUT, tak si davejte obrovsky ale obrovsky pozor jestli souper nema prihlaseneho guesta!!!!!!! Pokud ano, tak vam bude souper nejspis ovladat pulku vaseho tymu. Dnes se mi to stalo a kvuli tohumle jsem prohral finale turnaje. Takze pozor na to!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu