Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ahoj, mám dotaz ohledně FUT. Někde jsem četl, že Manažeři zvyšují počet kontraktu hráči. Ti nejlepší o 3proc. Někdo psal, že nakoupil max. rare managerů a ti mu přídávají až 50proc. ke kontraktu. To znamená, že když koupí kontrakt 28 zápasu, přidají mu 14 zápasu. Je to vůbec možné, vždyť muže používat pouze jednoho managera. Já ho mám, přidává mi 3proc. ke kontraktum a když dám hráči kontrakt 28 zápasů, stejně mi nepřidá ani jeden zápas. Je to možné a jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V online hře ani jinak než novým systémem bránění hrát nejde

By mě zajímalo jestli to taktické bránění má nějakou výhodu. S kamarádem co hraváme proti sobě tak používáme klasické bránění s FIFY 11 - zdá se nám lepší. Je to asi blbé porovnání ale myslíte si že kdyby proti sobě hráli dobří vyrovnaní hráči a jeden hral s novým taktickým bráněním a druhý ho měl nechaný starý systém, že ten s novým systémem bránění by vždy vyhrál ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

chci se zeptat. hraju originalku fifu 12 a posledni dobou casto me hra odpojuje od online zapasu s hlaskou ze bylo ztraceno spojeni s EA? Docela uz me to rozciluje, protoze spojeni mame dobry, kdyz hrajem i pres mikrak se slysime. nevite co s tim nekdo? mam napsat na EA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravicko vespolek,

Fifu jsem donedavna mastil jen na PC, ale tedka na novym Xboxu se pridam k vam konzolovym hracum. Bohuzel asi prijdu o vsechny achievementy a FUT, co jsem mel na PC rozehrany, takze budu muset zacinat odznova, coz mne teda docela stve, nicmene moje skills snad zustanou.

Rad se pak pridam do toho Czech teamu, a urcite i s nekym dam H2H. muj gamertag je drogbazzzz, nicmene nachystanej ke hre budu az nekdy v pristim tydnu az mi dojde z UK anglicka verze Fify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu