Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Zdravicko vespolek,

Fifu jsem donedavna mastil jen na PC, ale tedka na novym Xboxu se pridam k vam konzolovym hracum. Bohuzel asi prijdu o vsechny achievementy a FUT, co jsem mel na PC rozehrany, takze budu muset zacinat odznova, coz mne teda docela stve, nicmene moje skills snad zustanou.

Rad se pak pridam do toho Czech teamu, a urcite i s nekym dam H2H. muj gamertag je drogbazzzz, nicmene nachystanej ke hre budu az nekdy v pristim tydnu az mi dojde z UK anglicka verze Fify.

Tu anglickou verzi chceš jen kvůli tomu že tam chceš anglický daning ?? Protože v české verzi anglický chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Má na drese Chicharito že? Není to chyba, má nebo měl to takhle na drese :) zdá se mi že to byla přezdívka buď ho nebo jeho otce z dětství :) každopádně to chyba není. :)

zdravim.. vsiml jsem si ze kdyz hraju za manchester a mam v ruce hernadeze tak ma na dresu uplne jine jmeno.. mozna to bude ve vice tymech.. je to nejaka chyba nebo da se to nejak spravit? diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak fifa je doma, vcera jsem odehral par zapasu, a pozitivni zjisteni je, ze jelikoz mam xbox live account asociovanej se stejnym emailem, jako jsem mel origin account na pc, tak mi zustali veskere moje data. to potesi :)

co se tyce gameplay, tak mi to prijde lehce pomalejsi jak na pc, ma to trochu zpozdeni v reakci na zmacknuti tlacitek na gamepadu, ale muze to byt o zvyku.

nicmene, kdyby nekdo chtel dat match, tak muj gamertag je "drogbazzzz", popr. jestli nekdo hravate teamplay 2vs 2, tak to by bylo zn. ideal. :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
zdar chlapi, par otazok k fife: da sa niekde v CR kupit anglicka verze, cesky mkomentar mi lezie na nervy... je nejaka aktualizacia supisiek od EA? je to hratelne? lepsie ako 11ka? diky za odpovede

  1. O EN verzi v Česku nevím, ale je možné že ji někde seženeš.
  2. Ano je tam update přestupového období, ale letní přestupy budou až ve FIFA 13.

  3. Ano je to znatelně lepší jak 11, hlavně taktické bránění je paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted kupovat 12tku je podle me nesmysl, byla tu rok a za nedlouho prijde zase nova serie, ktera je vzdy lepsi. Fifa 12 je samozrejme vpred pred 11tkou, ale to bude i 13tka, takze jestli chces hrat ten nejlepsi fotbal, pockej si.

Serie fifa je hodne fotbalova (realna), autori jsou profici a delaji na tom uz opravdu peknou radku let, samozrejme je vzdy co zlepsovat, ale co se tyka kombinace hratelnosti a zachovani realnosti fotbalu, je to na vyborne urovni, hraci se pohybuji realne, realne strili a takticky to je taky hodne daleko.

Jedine minus, co mi vadi, ze si hra v online nekdy dela co chce, co se tyka moralky tymu. Jak jinak si vysvetlit, kdyz v 1.lize neprohraju 16 zapasu za sebou a pak najednou od jednoho urciteho zapasu clovek nemuze urvat vyhru, ani kdyby se rozkrajel. Snad to vylepsi do noveho rocniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro mě osobně je lepší polskej, ruskej cokoliv jinýho než ten českej... těmhle cizim jazykům nerozumim takže možná komentujou stejný **** jako v češtině, ale třeba španělskej dabing je uplně nejlepší člověk se u toho pobaví a ty komentátoři to ,,prožívaj,, ;)

romik : otázka jestli chce investovat hned plnou cenu za 13ku nebo si zatim koupit 12ku za pár... než všichni přejdou na 13 zase bude trvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze nechci, mne staci 12ka, zahram si sezonu dve... potiahnem juve do LM a tak:) mne to ani nebavi online, len by som chcel aktualne supisky z konca sezony, aby som sa mohol tvarit ze nova prave zacina a trejduje sa:) ale zohnat eng verziu je peklo

hale online si s 12kou zahraješ v pohodě i za 3/4 roku... a jestli nehraješ online u fify tak přícházíš o tu nejlepší část hry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hale online si s 12kou zahraješ v pohodě i za 3/4 roku... a jestli nehraješ online u fify tak přícházíš o tu nejlepší část hry :D

nemam na to skill:) a mna bavi hrat proste karieru.. plus co som skusal online viac hracov na viac hracov, tak to fakt ako futbal nevyzeralo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam na to skill:) a mna bavi hrat proste karieru.. plus co som skusal online viac hracov na viac hracov, tak to fakt ako futbal nevyzeralo:D

no 11vs11 je často hrozný, ale Head to Head sezóna, Fifa ultimate jsou skvělý módy ;)

Já taky nemám nebo neměl jsem skill... ještě před měsícem jsem dostával od každýho pravidelně třeba 6:0 i víc a včera sem se v H2H sezóně probojoval do 4. divize což absolutně nevim jak sem dokázal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 11vs11 je často hrozný, ale Head to Head sezóna, Fifa ultimate jsou skvělý módy ;)

Já taky nemám nebo neměl jsem skill... ještě před měsícem jsem dostával od každýho pravidelně třeba 6:0 i víc a včera sem se v H2H sezóně probojoval do 4. divize což absolutně nevim jak sem dokázal :D

co je head to head?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je head to head?

Prostě máš 10. divizí... Začínáš v 10. a čím jsi lepší tim pustupuješ níž a níž. Hraješ za svůj oblíbenej tým a v každý sezóně máš 10 zápasů na odehrání a podle toho buď postoupíš / sestoupíš nebo se udržíš. Což je určený počtem bodů, kdy je to myslim ve většině sezón 10bodů k udržení se a 15bodů k postoupení do další divize ;) Mě to hodně baví i když skoro furt narážíš na lidi s Barcelonou, Realem a Bayernem (já hraju od 10. divize za Manchester United)

Podle statistik je v divizích celkem 1 500 000 hráčů :) V češtině je to ,,Sezóny 1na1,, ... nemám rád češtinu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě máš 10. divizí... Začínáš v 10. a čím jsi lepší tim pustupuješ níž a níž. Hraješ za svůj oblíbenej tým a v každý sezóně máš 10 zápasů na odehrání a podle toho buď postoupíš / sestoupíš nebo se udržíš. Což je určený počtem bodů, kdy je to myslim ve většině sezón 10bodů k udržení se a 15bodů k postoupení do další divize ;) Mě to hodně baví i když skoro furt narážíš na lidi s Barcelonou, Realem a Bayernem (já hraju od 10. divize za Manchester United)

Podle statistik je v divizích celkem 1 500 000 hráčů :) V češtině je to ,,Sezóny 1na1,, ... nemám rád češtinu :D

No to ja tiez nie, ale zial, asi kupim cesku verzi, ENG sa neda zohnat, na marketplace stoji FIFA sialene peniaze, na to ze je to starina:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu