Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Hlavne Pes se srazil PES 10, to byla tragedie, jinak me mrzi, ze tam neni tolik hernich modu jako ve Fife. Licence klidne ozelim, hlavne kdyz se to bude dat hrat. Demo PES vypada hodne dobre, jsem zvedavy s cim prijde EA.

Jinak Fifa 11 je proste podivna, ta hra kdyz nechce abych dal gol, tak ho nedam. Nechapu, jak muze byt treba Marek Kulic (nic proti nemu) rychlejsi nez Evra. Ten FUT je mega doprasenej. Mne se Fifa 11 nelibila, Fifa 10 se mi zase libila hodne, takze jsem zvedav, co z EA vyleze. Hlavne doufam, ze daji pryc tu presnou strelu, to je zrudnost nejvetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Na tom videu je aspon videt normalni reakce hry, stat se toto ve fife, tak na 90% trefis sveho spoluhrace a pokud ne, tak tam brankar uz davno bude stat a chyti to.

Jinak z tech 40 metru, to je chyba ve hre, protoze tyhle goly padaji v Pro Clubu tak 2x - 3x za zapas. Golman ma strasne dlouho na reakci a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíte vyrovná se FIFA grafice PES ? :)
to nevim kamarade..ale myslim ze jo..v pes jsou lepsi animace,ale hraci behaj,jak kdyby mely zlomenou pater..ale doufam,ze ve fife,bude daleko vic animaci nez v 11 napriklad pri dani golu,nebo vyhrane trofeji..minulej rocnik v tom byl hodne chabej. A taky by mohli udelat,treba kdyz nastupujues v LM aby hrala znelka a prcci mavali platenym micem v kruhu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo říkal něco o tom co je lepší a co ne ? GRAFIKA .... říká vám to něco ? teď se mluví o tom jaká byla grafika a grafika byla opravdu u PES lepší a každá hra má své výhody .... PES je citlivější na střely a FIFA zase naopak ne .... třeba to je rozdíl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem si tedka zahral FUT a uz mam opet stejny nazor jako predtim. Fifa je snad nejnespravedlivejsi (a tudiz i na h*vno hra), dnes jsem dostal celkem 8 golu. Z toho 2 goly tim glitchem a 6 golu hlavou, nechapu. FUT je jeden z nej♥♥♥♥♥nejsich rezimu vsech dob, maminka cur*ckum koupi MSP a oni si za to nakoupi balicky, posklada si kompletne specialni Barco-Real (i s Messim a CR7) a vyhraje 5-4, protoze mi 4-krat utece po lajne a pokazde da s Ronaldem nesmyslny gol hlavou a pote to vysperkuje s Piquem, trefou placirkou ze 30 metru do milimetrove sibenice. To, ze ja mel asi tak 30 sanci, ale hraci netrefovali prazdnou branu ze 2 metru, navic jsem trefil 3 brevna. Neskutecne, jak tahle hra (ne)funguje, protoze si buzicek koupi MSP, tak mu hra nadrzuje a proste vyhrat nejde.

Ale Fifa 11 je opravdu na nic, ty priblbly hlavicky, glitch goly a neskutecne nadrzovani rozhodcich. Jedine, co v te hre staci je pouzivat LB+Y cely zapas a vyhrajete naprosto v pohode. V 75% zapasu ve FUT vyhraje vzdy ten horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu