Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zkušenost s 3d


onefootman

Recommended Posts

Ahoj,mám v úmyslu koupit smart 3D tv od Samsungu s 3D zobrazením a podporou konverze 2D do 3D a chci se zepat jestli někdo takhle ve 3d hraje a jestli to má smysl.Případně nějaký postřehy atd...Budoucí tituly jako Battlefield 3 nebo Skyrim jsou pro mě lákadlem...Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou pasáže, kde to je vidět dost, někde trochu a někde vůbec. Je to takové zpestření hraní, ale mám to rád. Ovšem při hraní ve 3D o něco poklesne framerate, ale pořád to je dost hratelné. Ale furt to není ono na 3D si pouštěj spíš filmy a hry jen příležitostně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou pasáže, kde to je vidět dost, někde trochu a někde vůbec. Je to takové zpestření hraní, ale mám to rád. Ovšem při hraní ve 3D o něco poklesne framerate, ale pořád to je dost hratelné. Ale furt to není ono na 3D si pouštěj spíš filmy a hry jen příležitostně.

no ja to beru spis jako doplnek,nekupuju to hl.kvuli tomu..Co jsi psal ohledně poklesu frameratu tak se to tyka vsech her?U her co jsou ve 3d "přímo" jako třeba Crysis bych tomu věřil,ale co ten konvertovanej obraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to beru spis jako doplnek,nekupuju to hl.kvuli tomu..Co jsi psal ohledně poklesu frameratu tak se to tyka vsech her?U her co jsou ve 3d "přímo" jako třeba Crysis bych tomu věřil,ale co ten konvertovanej obraz?

U Crysis to klesne na 28FPS jinak je to všude v cajku. Z 2D do 3D to je dost o štěstí někdy se ten efekt udělá hezky až jsem čuměl, ale většinou to překovertuje jen text :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj takže jsem koupil a nelituji...Abych to shrnul,zkoušel jsem tedy 3D Crysis 2, - super,k poklesu frameratu opravdu dochází ale je to super hratelný a pokles framerate neni pořád.Co se mi ve 3D nelíbí Dirt 3 a Top Spin 4 tak to mě celkem zklamalo.Jinak ale Portal 2 - masakr a ještě větší Red dead redemption.Tyhle hry sice nemají "originál" 3D ale ta konverze je natolik výborná,že mě to opravdu dostalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu