Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbxo cervene svetlo a zadny obraz


lemiju

Otázka

Tak jsem si ve ctvrtek vyzvedl muj prvni xbox slim (novy s obchodu) ve ctvrtek jsem ho vyzkousel jestli funguje. pri prvni spusteni najednou preskocila obrazovka na takovou sedivou s ctvereckama a zasekla se. vypnul jsem ji zapnul a sla. vyzkousel jsem jestli jdou hry. sli, tak sem ho vypnul a kdyz sem v patek si chtel jit za hrat, tak zase ta obrazovka a seklo se to. tak jsem vypnul zapnul a obraz nenaskocil a sviti cervene kolecko. jde s tim neco udelat? nejspis reklamov, ze jo? jak dlouho pak trva vyreklamovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak jsem dneska volal na reklamace, moc se mi tam omlouvali a vsechno oka, ale ze budu cekat dva tydny. nevim jak ty, ale ja to budu posilat do nemecka. to nastve :-/ clovek setril cervenec na konzoli, rozhoduje se mezi ps3 a xboxem, vybere xbox a hned se posere, penize nejsou a xko bude az ke konci prazdnin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Není lepší se zeptat v obchodě, kde jsi ho koupil, jestli udělají výměnu kus za kus, nebo jestli bys čekal normální zákonnou lhůtu. Nějak se mi nezdá, že bys xbox měl někam posílat, měli by si pro něj přijet sami. Vlastní zkušenost s tím nemám, ale zatím všichni co reklamovali přes xbox podporu, tak tohle říkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No kupoval jsem ho na portalu prodejher.cz (snad nevadi ze ten portal jmenuju) jako, ze vystavní kus, ale v poradku a rok zaruku. kdyz odesel prvni co bylo, tak sem jim volal a oni, ze stim uz nemaj noc spolecnyho, ze budou volat na MS a ze jim ho poslou, ze rychlejsi bude, kdyz si tam zavolam sam a zaridim. Tak sem na MS podporu reklamace volal a tam jim je taky divny,ze ten kram se k tomu stavy takhle, a kdyz sme zadavali cislo te konzole, zjistili sme, ze byla prodana uz v unoru. Tak mi vystavej novej zarucak od dneska na dva roky a xbox jim mam poslat na tu reklamaci. sami mi poslou upc poslicka a ten to odveze do nemecka (MS EU repair center) a pak zas priveze, za nic neplatim, vse plati MS. Takze na portal mozna davat pozor a MS mohu doporucit, jsou opravdu hodny a ochotny. Jen ta doba me stve. Jeste zkusim napsat jako na ten portal, ze sami na MS rekli, ze je to divny, ze do sedmi dnu by mela jit konzole ze zakona vymenit za jinou. budu pak informovat jak to bylo dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo taky se mi velmi líbí ochota MS. Hold ten internetovej portal nebo spis ten, kterej ti to prodal se v tom moc neorijentuje. Oni to sice nemají jako povinost ale většina obchodů s reklamací u dodavatele pomůže protože na něj maj kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No kupoval jsem ho na portalu prodejher.cz (snad nevadi ze ten portal jmenuju) jako, ze vystavní kus, ale v poradku a rok zaruku. kdyz odesel prvni co bylo, tak sem jim volal a oni, ze stim uz nemaj noc spolecnyho, ze budou volat na MS a ze jim ho poslou, ze rychlejsi bude, kdyz si tam zavolam sam a zaridim. Tak sem na MS podporu reklamace volal a tam jim je taky divny,ze ten kram se k tomu stavy takhle, a kdyz sme zadavali cislo te konzole, zjistili sme, ze byla prodana uz v unoru. Tak mi vystavej novej zarucak od dneska na dva roky a xbox jim mam poslat na tu reklamaci. sami mi poslou upc poslicka a ten to odveze do nemecka (MS EU repair center) a pak zas priveze, za nic neplatim, vse plati MS. Takze na portal mozna davat pozor a MS mohu doporucit, jsou opravdu hodny a ochotny. Jen ta doba me stve. Jeste zkusim napsat jako na ten portal, ze sami na MS rekli, ze je to divny, ze do sedmi dnu by mela jit konzole ze zakona vymenit za jinou. budu pak informovat jak to bylo dal.

prodejher.cz ma vseobecne u zdejsich lidi spatne jmeno, minimalne tomu driv tak bejvalo jakmile clovek prisel ze ma je neco spatne hned byli neslusny ze to neni jejich vec, kdyz jste se ptali pres web nasledoval ban apod. praktiky

u me osobne (k prispevku vyse), taky putoval xbox do nemecka, osobne jsem nestacil zirat jak rychle to tam bylo (CP,PPL = sux), vetsina prodejcu kdyz se na ne obratis s xkem, te odkaze na MS ze to neni jejich vec ;) a vzhledem k tomu ze si vzal MS reklamaci pod sva kridla s tim bohuzel nic neudelas

---

kazdopadne preju GL a co nejdriv vyresenou reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem dneska volal na reklamace, moc se mi tam omlouvali a vsechno oka, ale ze budu cekat dva tydny. nevim jak ty, ale ja to budu posilat do nemecka. to nastve :-/ clovek setril cervenec na konzoli, rozhoduje se mezi ps3 a xboxem, vybere xbox a hned se posere, penize nejsou a xko bude az ke konci prazdnin.

něco podobnýho se mi stalo u PS3...kupovaný před 3 lety v JRC...přijdu domů, hraju jen asi tak 2 hodinky a najednou přestane celá konzole uplně fungovat...zašel jsem zpátky do JRC kde jsem řekl raději že to nefungovalo vubec a stejně to chtěli dát na reklamaci s 30ti denní lhůtou, tak jsem si vyžádal zavolat vedoucímu obchodu...ten mi vydal okamžitě novou konzoli a šel jsem domů a dodnes mi pořád drží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prodejher.cz ma vseobecne u zdejsich lidi spatne jmeno, minimalne tomu driv tak bejvalo jakmile clovek prisel ze ma je neco spatne hned byli neslusny ze to neni jejich vec, kdyz jste se ptali pres web nasledoval ban apod. praktiky

u me osobne (k prispevku vyse), taky putoval xbox do nemecka, osobne jsem nestacil zirat jak rychle to tam bylo (CP,PPL = sux), vetsina prodejcu kdyz se na ne obratis s xkem, te odkaze na MS ze to neni jejich vec ;) a vzhledem k tomu ze si vzal MS reklamaci pod sva kridla s tim bohuzel nic neudelas

---

kazdopadne preju GL a co nejdriv vyresenou reklamaci

Teda ja nevim jestli to beres ironicky ale systemove reklamace xboxu to nejlepsi (Volal jsem tam v asi 16:00 vse se dohodlo) druhy den rano asi v 10 UPS odvezli meho milacka

a za asi 14dni necelych tejdny prijela cerna krabice s napisem UPS z5 a mel sem xbox zpet je to 100% lepsi mit takovouhle podporu od vyrobce nikdy nevis co mas za prodejce.

(jediny co zpozdilo rreklamaci bylo potreba dospeleho u telefonu to me opravdu vytocilo nasi zrovna nebyly doma :( )

// jo precetl jsem si ze to chvalis tak soory za OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak xbox uz podle toho sledovani je od patku u pana doktora. Ve stredu k veceru byl vyzvednut u me doma, takze to jde rychle :) snad to pujde rychle i s tou opravou. doma uz mam tolik pareb nakoupeno a musim do 20.zari dohrat gear of war 2, abych mohl hned navazat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo taky se mi velmi líbí ochota MS. Hold ten internetovej portal nebo spis ten, kterej ti to prodal se v tom moc neorijentuje. Oni to sice nemají jako povinost ale většina obchodů s reklamací u dodavatele pomůže protože na něj maj kontakt.

Mě se hrozně líbí povinnost umožnit odstoupení od smlouvy do 7mi pracovních dnů (tuším, že je to 7, možná i trochu víc), při uzavření kupní smlouvy přes internet (nebo jiný vzdálený prostředek). I když si můžu zajet do nějakýho obchodu, tak když mají e-shop, tak si to tam objednám a pak vyzvednu a když by byl problém, tak se nemusím zbytečně vztekat :) Ale zatím jsem toho nikdy využít nemusel.

Tak xbox uz podle toho sledovani je od patku u pana doktora. Ve stredu k veceru byl vyzvednut u me doma, takze to jde rychle :) snad to pujde rychle i s tou opravou. doma uz mam tolik pareb nakoupeno a musim do 20.zari dohrat gear of war 2, abych mohl hned navazat :D

Jo, ta technická podpora je parádní, já reklamoval přes jejich stránky a druhý den pro to poslíček přijel, tuším ve středu to bylo a další týden ve středu mi to zase přivezli. Ale i tak jsem zrovna měl rozehrátou nějakou pecku, že se ten týden dal přečkat jen stěží :D Je fajn, že můžeš sledovat jak se to opravuje na stránkách microsoftu a zároveň ještě u té zásilkové firmy kde zrovna se nachází tvůj xbox, jak cestuje do německa i zpět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

odstoupení je možné do 14 dnů(po internetu, jelikož nemáš možnost si zboží fyzicky osahat) :-) ovšem realita může být jiná. Neseriózní podnik tě pošle k šipku s tím, že se můžes soudit. No a kdo by šel do takového extrému.....?

V tomto je MS světovej, nedělá drahoty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj Prodejher.cz je svinstvo, kámoš od tamtuď měl xko, které fungovalo den a pak už to nehodilo ani RROD :D. u mě prozměnu poslali fakturu na jinou adresu (já Jihlava, oni do Liberce což je celkem rozdíl) A nakonec mi ani neodepsali na maila, tak sem se na ně vys..l. Jinak MC je v tomto oboru fakt špička, co se týče podpory tak prostě 100%. Jsou rádi když si lidi to xko koupí a natož když ho nemodifikují flashem, Ne jak prodejher.cz kde ti pošlou kus kterej byl z nějaký reklamace a pak se k tomu nehlásej.... Každopádně good luck a ať to přijde co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu