Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Patchovani her...


Rooney10

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau kdyz mam na slimovi nejnovejsi flash a chci si stahnou hru, tak ji musim patchovat nebo ne? diiky

Patchování na nižší wave už se nemusí . Ale patchuje se SSv2 v ABGX - tady si o tom přečti :

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

a pokud je to hra s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) tak se musí opatchovat také pomocí ABGX nastavením autofix na level 3 . Musíš si ale dávat pozor na to aby momentální DB , který máš v xku souhlasil se stahovanými patchy která jsou v té době v ABGX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Patchování na nižší wave už se nemusí . Ale patchuje se SSv2 v ABGX - tady si o tom přečti :

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

a pokud je to hra s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) tak se musí opatchovat také pomocí ABGX nastavením autofix na level 3 . Musíš si ale dávat pozor na to aby momentální DB , který máš v xku souhlasil se stahovanými patchy která jsou v té době v ABGX

vždyť si psal že na tom novém dashboardu ap 25 nejdou tak či tak ...

takže když mám 1.9 tak jen stáhnu hru patchnu ssv a vypalim_?

BTW:když mám hry co už mám vypálené delší dobu a patchnuté na wave 3 co mám dělat?nevadí že ej normalně hraju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vždyť si psal že na tom novém dashboardu ap 25 nejdou tak či tak ...

takže když mám 1.9 tak jen stáhnu hru patchnu ssv a vypalim_?

BTW:když mám hry co už mám vypálené delší dobu a patchnuté na wave 3 co mám dělat?nevadí že ej normalně hraju?

 Ahoj taky by mě to zajímalo, dnes mi flashli Xbox na LT+ 1.9 a ja si to neuvedomil a dal jsem si tam NHL 11 kterou uz jsem mel vypalenou driv a o patchovanou na wawe 3.... Tak by me tedy tak zajimalo jestli jsem udelal blbost..... Jinak mam tady asi dalsich 30 her co mam jiz z drivejska o patchovane na wawe 3.... takže otázka zní mužu tyhle hry hrat i na livu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dokud nedostaneš ban tak ano . O opatchovaných hrách platí to samé jako o hrách se špatným SSv . To vidíš když si DVD s hrou zkontroluješ v ABGX - vykazuje červené údaje - nesouhlasí iso s databazí ABGX - neodpovídá originálu .

Aha diky takže jestli to chapu dobre tak ted uz je to jedno ,kdyz jsem tam uz jednou dal o patchovanou hru .....Tak uz jsem o flagovanej na dalsi vlnu banu ? A nebo kdyz uz tam ted budu davat jen hry spravne o patchovane na SSv2 tak to bude v poho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha diky takže jestli to chapu dobre tak ted uz je to jedno ,kdyz jsem tam uz jednou dal o patchovanou hru .....Tak uz jsem o flagovanej na dalsi vlnu banu ? A nebo kdyz uz tam ted budu davat jen hry spravne o patchovane na SSv2 tak to bude v poho ?

Psalo se tady o tom , že nikdo nemůže vědět , co vše MS dokáže z flashnutých xboxů do své databáze stáhnout , aby jsi u nich byl flagnut na ban . Pokud si dokáže stáhnout z xboxu informace o hraní her se špatným SSv a hraní opatchovaných her na nižší wave , tak ban dostat můžeš . Dosud ale žádná banová vlna neproběhla a stejně nebude nikdo asi vědět , za co přesně ban dostal . To jestli teď budeš a nebo nebudeš dávat jen hry správně opatchované je asi jedno . Takže na takovou otázku ti stejně nikdo nedokáže odpovědět a otázky tohoto typu jsou zbytečné .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jasný díky za odpověd jsem ti moc vděčný ! Takže vlastně ten ban dostat mužu i nemusim.... i kdybych ty hry mel spravne o patchovany...že...?

Tyto otázky si může klást každý z nás , kdo má xbox delší dobu a hrál na něm hry s nesprávně opatchovanými SSv ( o tom se dříve nepsalo a tak jsem to nevěděl ) a nebo na nižší wave ( nechtěl jsem každou chvíli přeflashovávat ) a chodí na live .Pokud ne , jako já - tak to vůbec nemusí řešit ( i když by to u někoho kdo má xbox ještě v záruce při reklamaci také přicházelo v úvahu ) . Nikdo si nemůže být jistý na 100 % - i když bude mít xbox na kterém se nikdy v něčem proti pravidlům neprovinil ( možná stačí i třeba jen to že má flash ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu