Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na Herní konzole Sony Playstation Portable Base Pack 3004


Lemonye

Otázka

Recommended Posts

  • 0

V podstatě ano. já bych udělal tohle (Ještě to nedělej počkej jestli někdo nepříde s něčím vhodnějším)

1. Aktualizovat na 6.39

2. Stáhnou 6.39 PRO-B8

Já mám to samé akorát, že FW 6.20 PRO-B8 + permanent patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co tu meleš za sračky? Nemůžu za to že jsi posranej spustit pár programů který zvládnou pustit i amatéři.

Instalace 6.39 PRO:

Funkční na PSP - 1000 / 2000 / 3000 a PSPgo (modely 01g, 02g, 03g, 04g, 05g, 07g, 09g)

instalaci provádějte přímo z oficiálního fw. 6.39

rozbalte archiv 639PRO_B8.rar

zkopírujte PROUPDATE a FastRecovery do složky PSP/GAME/

spusťte 6.39 PRO-B Updater

instalaci potvrďte tlačítkem X

nyní máte 6.39 PRO-B8 Custom Firmware

Po každém vypnutí, nebo tvrdém restartu PSP budete muset vždy znovu spustit 6.39 PRO-B8 pomocí 6.39 PRO-B FastRecovery

To je dřina viď? Doporučuju si k tomu vzít týdenní dovolenou a maminku aby ti u toho utírala pot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo uz sme ti vysvetloval ze jsem v oboru novacek tady mi das navod na instalaci 6.39 pro a ja mam 6.37 a na to uz nemyslis a ne ze se bojim jen nwm poradne co delat a zacni se chovat slusne nic sem ti neudelal a ze mas komplexi nechej si je na nekoho jineho ja chcu jen normalne slusne poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ho nech já když jsem měl PSP poprvé v ruce tak jsem taky nevěděl která bije a z všech těch názvů se mi motala hlava 8)

*Stáhni si OFW 6.39 z těchto stránek

*zapoj PSP do PC a najdi složku GAME (H:\PSP\GAME)

*Vytvoř tam složku UPDATE a tam vlož ten soubor EBOOT.PBP

*a v PSP ho spusť (najeď na tu ikonu gamepadu a je to ve složce "memory stick"

*až ho budeš mít nainstalovaný tak najeď do "system settings"/system information" a přesvěč se že tam máš 6.39

*a teď si stáhni 6.39 PRO B8

*potom už pokračuj podle toho návodu co tu dal RaZzeR

PS: Hlavně nikdy neupdatuj na novější FW !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš 6.37, no a? Stáhneš 6.39 (EBOOT.PBP), dáš ho do PSP/GAME/UPDATE/, spustíš a máš 6.39. Tohle je například psáno i v tutoriálech - topik pro začátečníky, takže laskavě pročíst! 6.39 je poslední verze a narozdíl od 6.37 se stále vylepšuje, takže bude lepší ta. Jinak tohle jsou základní věci jako příkladu Update kterej má každej majitel PSPčka umět a né se toho bát. Návodů je X a šance na brick minimální, tohle už zvládne a i zvládla kde jaká lama, takže laskavě už klidni a přestaň píčovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc diky vsem i arogantnimu Razzerovy du to skusit diky vazne

jeste dotaz koupil sem i novou kartu do psp a nemam tam zadne slozky znamena to tedy vytvorit slozku game a do ni Update pak uz podle navodu dal j

nebo vytvorit na pametovce slozku PSP a do ni pak GAME Update?

diky prisel sem na to :D je to PSP a pak game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tu paměťovku v PSPčku naformátuj, složky se ti vytvoří automaticky. Tu aroganci si laskavě odpusť, já bych jí spíš přiřadil k tobě, člověk ti tu něco říká a ty ho za to svojí neschopností zpiskuješ.

E:// A ani to nebolelo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vsem chci podekovat vsecko probehlo jak ma diky moc omlouvam se ze sem byl hnusny ale psp drzim v ruce po 1. takze sem byl zmateny ted uz jen stahovat hry a hrat :-) diky jeste jednou

P.S.

Hry ktere stahnu z netu ISO mam vkladat pouze do slozky PSP/GAME a budu je mit na karte pokud chapu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha ja je tam prave ty slozky nemam ja dal do psp kartu dal usb do pc a mel sme to prazdne takze dodatecne slozky vytvarim tak diky

jeste jedna vec kdyz stahuju z torrentu hru a je tam spousta rar souboru cca 50 mam to pak otevrit a extrahovat nebo vsech 50 nahrat do ISO slozky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu