Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba E66 při updatu systému


Nunina

Otázka

Snažím se provést update na nejnovější DB 13599 (abych mohl na LIVE), ale bohužel mi při updatu (jak přes net tak přes USB) skáče error E66. Mám mechaniku Samsung M25 a poslední FW1.9. DB mám už ten co přepisoval mechaniku, tam proběhl update s tím, že jsem nejdřív vrátil original FW. Jinak když xko po této chybě vypnu a odmítnu nový update, tak vše běží v normálu, chyba naskočí vždy jen při updatu. Zná někdo nějaké řešení????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Snažím se provést update na nejnovější DB 13599 (abych mohl na LIVE), ale bohužel mi při updatu (jak přes net tak přes USB) skáče error E66. Mám mechaniku Samsung M25 a poslední FW1.9. DB mám už ten co přepisoval mechaniku, tam proběhl update s tím, že jsem nejdřív vrátil original FW. Jinak když xko po této chybě vypnu a odmítnu nový update, tak vše běží v normálu, chyba naskočí vždy jen při updatu. Zná někdo nějaké řešení????

Nemáš náhodou měněnou mechaniku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mechanika je tam original. Nikdy tam problém nebyl, už jsem ho flešoval několikrát, problém je až s tímto updatem. Ještě mě napadlo zkusit tam dát zase original FW a pak teprve dát update, jesti tam nedělá čurbes ten fleš. Něco o tom se píše tady, ale bohužel ten překlad nezvládnu :-( http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEykFEVpEZylAPOKEz.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu