Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oživení mrtvého xboxu


tomigo

Recommended Posts

Ahoj,prosím o radu..

Včera jsem neúspěšně flashoval xbox 360,BenQ 6038.. Pomocí JungleFlasheru 0.1.85 Beta a chtěl jsem tam dát FW LT+ 1.9. Jel jsem podle návodu ale pak mi to napsalo chybu "Blank test failed" a od tý doby xbox bliká.. A když ho připojím k televizi,tak svítí jedna červená a píše to chybu E65.. Originální FW mam uložený,nevím co mám dělat..

Předem díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dýchání z úst do úst :) prej to pomáhá :)

PS: jestli se divíš proč ten sarkasmus, tak odpověď je jednoduchá....nemám rád lidi, kteří se serou do něčeho čemu absolutně nerozumí a pak hledaj cestu ven..... navíc si u rok a půl a jeden post....hold si to chce zjistit potřebné info předtím než něco zkoušíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zapnu PC když je zapnutý XBOX,tak se strašně dlouho zapíná PC a ještě to napíše chybu BIOSu.. A když zapnu nejdříve PC a pak až XBOX,tak se počítač vždycky tak na 3 minuty sekne,pak na dvě vteřiny jde,pak se zase sekne a takhle dokola.. Když XBOX vypnu tak počítač zase jde normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dýchání z úst do úst :) prej to pomáhá :)

PS: jestli se divíš proč ten sarkasmus, tak odpověď je jednoduchá....nemám rád lidi, kteří se serou do něčeho čemu absolutně nerozumí a pak hledaj cestu ven..... navíc si u rok a půl a jeden post....hold si to chce zjistit potřebné info předtím než něco zkoušíš

Každému , kdo to nikdy nedělal radím aby se raději obrátil na zkušeného flashera . Těch pár stovek za tyto problémy nestojí . Z tohoto je vidět , že není dobré tady na foru radit , že si to každý může udělat sám - potom se tu množí takovéto případy . Souhlas Dante .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně stejný problém jsem řešil včera se stejnou mechanikou.Pomohl mi jedině DOSFLASH přes program IPREP.

díky moc za radu! a mohl by jsi mi prosím napsat přesně jak jsi postupoval a jakou verzi IPREPu a jakej FW,abych to nezmrvil ještě víc? předem moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně stejný problém jsem řešil včera se stejnou mechanikou.Pomohl mi jedině DOSFLASH přes program IPREP.

díky moc za radu.. Pomocí DOSFLASHe se mi tam povedlo vrátit stock..

a jinak kdyby to někomu pomohlo,tak když při flashování pomocí Jungle Flasheru se sekne "Writing bank 0." tak dávajte pořád dokola Write dokud se to nerozjede.. Na žádný český stránce jsem to nenašel tak to tu třeba jednou někomu pomůže..

Ale díky všem,i těm kteří mi nebyli schopni pomoct..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu