Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VGA duch


Tohax

Otázka

Ahoj, do monitoru mám z xka ten speciální xboxový VGA kabel. Na zvuk jsem dřív měl tuto redukci:

http://www.exasoft.cz/redukce-cinch-jack-3-5mm-audio-redukce-stereo-2x-samice-cinch-1x-samec-jack-3-5mm_d28496.html

A ta vedla přímo do monitoráckého jacka. Ale pak jsem si koupil tuto redukci:

http://www.exasoft.cz/redukce-cinch-jack-3-5mm-audio-redukce-stereo-2x-samec-cinch-1x-samice-jack-3-5mm-15cm_d30510.html

S tím, že napojím na reproduktory. A v tom je problém, kdykoli když napojím na reproduktory (nebo i sluchátka, opravdu na jakékoli zařízení), na monitoru se objeví "duši". A docela pořádní:

http://img839.imageshack.us/img839/577/09082011103.jpg

Nevíte co s tím, aby to nedělalo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To je zvláštní, ten kabel je originál Microsoft? Tipoval bych možná na problém se stíněním, jinak mě nic nenapadá. Tím, že jsi měl předtím zvuk připojen přímo do monitoru, bylo to všechno společně zeměné. Taková prkotina - máš reproduktoy i monitor napojené na stjenou zásuvku?

A co máš vůbec za monitor? nešel by připojit digitálně např. na DVI ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Repra i monitor mám zapojeny do stejné prodlužovačky. Monitor je už starší (cca 2005/06) a tudíž nemá DVI.. ale nikdy s ním nebyly problémy. Před zapojením je to v pohodě obraz, ale pak - stačí zapojit jen jeden z těch červenobílých kabelů - a je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Repra i monitor mám zapojeny do stejné prodlužovačky. Monitor je už starší (cca 2005/06) a tudíž nemá DVI.. ale nikdy s ním nebyly problémy. Před zapojením je to v pohodě obraz, ale pak - stačí zapojit jen jeden z těch červenobílých kabelů - a je problém.
A ten kabel je originál nebo ne ? (nové origo stojí okolo 600-700)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U analogoveho obrazu je dulezite mit kvalitni kabel, protoze pokud neni dobre stineny, tak ho muze rusit jiny signal v okoli... Takze jedine koupit kvalitnejsi (stineny) kabel nebo prejit na digital.

Naproti tomu u digitalu je uplne jedno co mate za kabel, pac po nem se prenasi jen 1 a 0, takze se "rusit" neda. U digitalniho obrazu bud obraz je nebo neni - duchove tam byt nemohou.

Co z toho vyplyva? Kabely pro analogovy signal kupuje kvalitni a stinene a u digitalnich klidne usetrete a kupte je z DX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu