Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výběr hry


Blooman

Otázka

Chtěl bych od vás pomoc s výběrem hry.. jelikož teď nemám čas číst recenze atd..

Rozhoduji se mezi Battlefield : Bad Company 2 , Brink , Halo Reach, Black Ops

Bc2 sem hrál.. na ps3 .. ps3 sem prodal a docela se mi to chybí .. Ale chci vědět váš názor na všechny hry .. klady .. zápory atd.

Danke, Blooman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já osobně bych doporučil Black Ops,protože jsem u toho strávil doposud asi nejvíc času,ať už hraním kampaně,multiplayeru a nebo split screenu s botama s kámošema+zombie mod :-).. jinak Halo 3 bych asi nebral,to už radši Halo:Reach rovnou pokud tě baví sci-fi. Toť můj názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Edit : Halo Reach sem myslel.. ne 3... A jinak Hrál sem jak Black Ops .. tak Bc2 .. A u bc mě štvalo asi to že sem to neuměl.. vždy sem dal max 1000 bodů za kolo.. :D

A v black ops sem byl většinou mezi prvními.. hledám nějakou reálnější hru.. takže asi to Bc2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každý ti asi poradí neco jineho podle osobnich preferenci....Ja osobne bych doporucil Halo, protoze to ma nejlepsi a nejrozsahlejsi MP, ale zase je tezke si na nej zvyknout, kazdopadne tam mas tuny obsahu takze se to asi nikdy neomrzi, zatimco u BBC2 mas prece jen "par" map a me osobne to nejak hrozne rychle prestalo bavit....ale rozhodne rozhoduj mezi temahle dvema....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Brink nebrat je to hovadina. Halo je fajn, ale mě osobně to moc nechytlo. Bad Company 2 je hodně dobrá hra, ale zase ne tak pro mě zábavná jako CoD:BO (oproti CoD:BO je to na mě strašně pomalé a nudou ubíjející). Kdybych byl na tvém místě beru Black Ops, ale jsou to tvoje peníze a tvůj rozum rozhodnout se musíš sám.

100 lidí, 100 chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak, peníze jsou tvoje. Ty BO a BC2 i halo jsou výborné tituly to ano ale z nich mě ty halo a BO baví nejvíc (u BO nahráno 150h a furt mě to baví). Samozřejmě na každého udělá dojem cosi jiného, takže nejlepší je osobní zkušenost q-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu