Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Download (warez) DLCček


sisiliska

Otázka

ahoj, je nějakaká možnost (když mám flashlej Xkox)nemuset si kupovat DLC pack na XBL? (bez Jtagu)

našel jsem nějakou stránku (http://xbox360iso.com/forumdisplay.php?f=137) kde je dají stáhnou ale nwm jestli to bez Jtagu bude fakat (píšou že jo, ale nwm, FAKU už tu bylo dost)

EDIT: Mám namysli i DLC jako třeba song packy do RB atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak jo :D. Já se toho banu bojim jen z nedokonalosti skillu (já vím že ho nedostanu) ale nevím jak to zkrátka chodí.Jako já hraju s kámošem z ameriky Green day RB a on hraje po XBL už přez rok takže si taky nemyslím že by mi mohl přilítnout.Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jo :D. Já se toho banu bojim jen z nedokonalosti skillu (já vím že ho nedostanu) ale nevím jak to zkrátka chodí.Jako já hraju s kámošem z ameriky Green day RB a on hraje po XBL už přez rok takže si taky nemyslím že by mi mohl přilítnout.Dík :)

J teď v Listopadu to budou už dva roky, co byla poslední vlna banů. Ale samozřejmě do té doby ji taky můžou spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
J teď v Listopadu to budou už dva roky, co byla poslední vlna banů. Ale samozřejmě do té doby ji taky můžou spustit.

Mno já si právě myslím že co jsem slyšel, tak vlny byly při MW2 jakož to velké události (vydání). Tak teď u BF3 bo MW3 se toho bojím, ale tak co, pořád je tu Xlink kai (bo jak se to jmenuje) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu