Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlazení z boku


tomigo

Recommended Posts

Chci se s Vámi podělit o můj nápad a popřípadě si vyslechnout vaše názory..

Xbox vlastním asi půl roku,po tom co jsem si ho přivezl z anglie,kde jsem ho vytáhl z popelnice (dlouhý příběh) :cheesygrin: a úspěšně na něm opravil RROD,no vlastně....

Oprava RROD pomocí X-Clamp napoprvé neúspěšná.. Pak jsem ho měl hozenej rozebranej půl roku ve skříni že je to křáp a před týdnem jsem ho zkusil zapnout a diody zelené :cheesygrin: Tak jsem se potrápil s Flashem a pařim jak jen to jde..

A když už se stal takový zázrak,tak jsem se rozhodl udělat něco pro to,abych si na něm taky nějakou chvíli zahrál...

Můj nápad se objevil když jsem zahlédl toto http://www.alza.cz/chladic-evercool-xbox-360-tg-xb1-d82740.htm ,ale jelikož si myslím že dávat za větráky další větráky je zvláštní (ikdyž je to tu na foru chválené),tak jsem vymyslel že udělám díru do bočnice,přesně nad chladičem.. Mám na tom chladiči ten větrák jentak položený a teplo to odvádí solidně.. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlučnej sice je, ale záleží na tom kde máš Xbox....Já když mám Xko v polici která je ze všech stran otevřená tak ten chladič chladí a fouká z něj dokonce i skoro studenej vzduch :D Když mám Xko ale v poličce která je uzavřená tak je pravda že to snad topí víc než bez něj....Záleží na poloze Xka...A přece jenom za 200 co bys chtěl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hodně lidí si tohle dělá :). Ale pokud možno zkus tam dát ještě na ten CPU teplovodivou pastu. Ale myslím si, že se ten RROD co nevidět vrátí ;).

teplovodivou pastu jsem také měnil.. No doufám že si RROD s návratem moc nepospíší :)

Jinak je fakt že hlučnej je dost.. Ale jakmile začnu hrát,tak při zvuku hry,už to vůbec není slyšet,takže v tom já takový problém nemám.. Když už mam ten xbox zadarmo,tak se mi do něj víc investovat nechce... Ale jak tuhle blbost položenou přímo na chladiči,tak fouká docela dost teplý vzduch a chladiče jsou určitě chladnější než bez něj,tak snad to alespoň nějaký efekt mít bude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu