Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update Kinect


David007

Otázka

Ahoj lidi,

koupil jsem si nový HDD a když ho tam dám tak mi nefunguje Kinect, chce to aktualizaci, ale nemužu se připojit na Live. Doposud jsem používal Flash disk a vše jsem z něho překopíroval na HDD a stejně nic.

Tak se chci zeptat která hra obsahuje Update na Kinect nebo kde ho mohu stáhnout na Flash disk nebo co s tím mám vůbec dělat.

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Verze DB je 12625 a flash je LT+ 1.1 a HDD je original nový

Vše máš tak , jak má být . Připojení k live nepotřebuješ . To jak chce xbox při zapnutí s KINECTEM update tak jen potvrď . Xbox se jen musí aktualizovat s KINECTEM ( něco jako spárování xboxu s ovladačem ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vše máš tak , jak má být . Připojení k live nepotřebuješ . To jak chce xbox při zapnutí s KINECTEM update tak jen potvrď . Xbox se jen musí aktualizovat s KINECTEM ( něco jako spárování xboxu s ovladačem ) .

Nevím proč, ale prostě mi to nejde. Ale když dám zpátky ten Flash disk co jsem předtím používal tak vše běží v pohodě, ale jakmile xbox vypnu vytahnu Flash disk a pustim xbox, tak to chce po mě update tak dám OK a nic se neděje a kontrolka na Kinectu svítí červeně.

Jo a ještě jedna věc. Když tam není ten Flash disk tak u profilu nejsou ani avataři jenom siluety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím proč, ale prostě mi to nejde. Ale když dám zpátky ten Flash disk co jsem předtím používal tak vše běží v pohodě, ale jakmile xbox vypnu vytahnu Flash disk a pustim xbox, tak to chce po mě update tak dám OK a nic se neděje a kontrolka na Kinectu svítí červeně.

Jo a ještě jedna věc. Když tam není ten Flash disk tak u profilu nejsou ani avataři jenom siluety.

Máš uložení avatarů na flešce . Profil překopíruj na HDD . Zkus vypálit update DB 12625 na CD ( může být RW ) a znova aktualizovat DB .

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu