Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CoD Black Ops


johny80

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den, mám mechaniku LITE ON a flash tuším 1.55 a zkoušel jsem přepálit znovu hru s kontrolou ABX a zůstává mi černá obrazovka.

Při starém fw.1.51 šlo vše ok, umíte mi prosím pomoci?

V ABGX se změnili patche - teď jsou pro DB 13146 . Takže ti to nejde spustit - můžeš to ale ještě použít . Když dáš ten DB , tak přijdeš o flash a musíš přeflashovat na LT+1.91 - potom teprve ti to půjde spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chápu tedy správně, že jediná možnost je přeflešovat? Crysis2 mi jel s ABX v poho...

[h=2]CoD Black Ops je hra s ochranou AP25 - jedná se jen o tyto hry ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) . Jinak ti všechny půjdou normálně .[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hardline

Killstreaky vyžadují o jedno zabití méně.

PRO: + Nelíbí se vám obsah Care Package? Můžete si nechat znovu náhodně vygenerovat jiný.

Jak vygeneruju ten jiný vůbec netušim co mám zmáčknout aby tam skočil náhodně jinej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hardline

Killstreaky vyžadují o jedno zabití méně.

PRO: + Nelíbí se vám obsah Care Package? Můžete si nechat znovu náhodně vygenerovat jiný.

Jak vygeneruju ten jiný vůbec netušim co mám zmáčknout aby tam skočil náhodně jinej...

ses v uplne v obraze čéče palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu