Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak si asi nějakou komůrku vynechal. Dung musí být (jak si psal) vyčištěný do poslednícho creepa.

FeebeE: neznáš na univerzitě nějakej úkol na conjuration? a četl jsem že vyvolat unbound deadra ne na Novice, já jsem Apprantice, ale Deadru nemam :D a ten Phinis Gestor moc kouzel nemá...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci ted jsem v te akademii kouzel nahore na mape a mám zjistit neco o Elder scrolls, mluvil sem s tim typkem ale nikam dal me to neposlalo, akorat ze mu mam najit nejaky knizky, to musim ?

Jo najdeš je v jednom dungeonu, jestli teda myslíš College of Winterhold univerzitu :D Jak už tady psala FeebeE tak na konci je kulatá budova kde je dost silná mage :D tam jí zabiješ a tam jsou ty knížky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE: neznáš na univerzitě nějakej úkol na conjuration? a četl jsem že vyvolat unbound deadra ne na Novice, já jsem Apprantice, ale Deadru nemam :D a ten Phinis Gestor moc kouzel nemá...:/

čím vyšší úroveň kouzel máš, tím se ti odemykají nová kouzla. Běžně stojí kolem 2000 goldů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem ňáký quest, že jsem měl jít k ňáké věži tam byli ještě ňáci přátelé a já toho draka zneškodnil a všeci mi pak začli říkat Dragonborn xD. Přesně to popsat nedokážu.
tak to není moc přesný:D kdyby ses kouknul do splněných úkolů , jak se ten quest jmenoval?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umberto: Je to quest hned na začátku hlavní linie, dostaneš ho ve Whiterunu (bílém průsmyku) od jarla, musíte se strážema běžet k nějaké hlídkové věži před Whiterunem a tam ten drak je. Dokud tento quest nedokončíš, tak žádné draky potkávat nebudeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umberto: Je to quest hned na začátku hlavní linie, dostaneš ho ve Whiterunu (bílém průsmyku) od jarla, musíte se strážema běžet k nějaké hlídkové věži před Whiterunem a tam ten drak je. Dokud tento quest nedokončíš, tak žádné draky potkávat nebudeš
jo díky už jsem to našel, drak šel v pohodě, přece jenom už jsem na 15lvl. a mám válečnou sekeru s damage 49, jinak heavy armor celou výbavu mám z toho žlutýho materiálu. Těším se na brnění z draka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu