Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

Ahoj všem, mám takový problém... hraji Skyrim a chci se Vás zeptat na jeho grafiku... detaily mi nepřijdou moc pořádné a v některých sekvencích i horší než v Oblivionu... hru mám sice vypálenou, ale je celá ok a tak tedy nevím... není nutné nějaké nastavení ??? děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud hraješ na xboxu, tak se nedoporučuje instalovat na HDD, textury jsou o něco horší. Měl by to spravit patch, kterej vyšel, textury a další chybky opraví, ale zato přidá další bugy (draci létají pozadu atd.) :), takže se moc nedoporučuje ho instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hraješ na xboxu, tak se nedoporučuje instalovat na HDD, textury jsou o něco horší. Měl by to spravit patch, kterej vyšel, textury a další chybky opraví, ale zato přidá další bugy (draci létají pozadu atd.) :), takže se moc nedoporučuje ho instalovat.

já to právě nainstaloval, protože jsem doufal, že to bude lepší... samotná grafika i na dvd stojí za prd :-( díval jsem se na gameplay video na youtube a grafika mi přijde stejná jako u mne, tak to asi jen jsem čekal něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hoja vsem. delam ted v riftenu questy pro ty zlodeje a uz jsem asi na konci, zjistili ze jim mercer vybilil tu jejich pokladnici a ten brenwolf ci jak se jmenuje me ted posila k nemu domu abych nasel nejakou stopu. jenze...

je tam nejaky typek, co to hlida. chtel jsem ho uplatit a vedlejsi mise me zavedla k nejake zenske a pak ze mam jit hledat nejake brka.. neukazalo se mi to ale na mape. zkousel jsem ten quest zapnout/vypnout, to same i s hlavni linkou a mapa zustala prazdna..

tak jsem se nasral. sel z5 k domu mercera, branu vyhackoval, typka zabil.

cumim jak se dostat dovnitr a ono to nejde. vstup je oznaceny nahore na balkone, na ktery se neda dostat. a jinyma dverma dovnit nejde. co ted?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jste někdo quest, kde se nadejcháte nějákýho zelenýho hnusu a ten vám řekne, ať jdete zabít elfa Orchendora? Ten zmetek je odolnej proti veškerý magii. To by nebyl problém, pokud bych nehrál za destruction mága - nemám u sebe skoro žádný zbraně až na ty největší šunty, k tomu nemám skoro žádnej skill na zbraních.

Docela jsem ho načal používánim fire attronachů, ale trvali to asi půl hodiny a on teď má cca 20% HP. Tady je ale další problém, protože ať už mu teď uberu cokoliv, během dvou vteřin se nahealuje zpátky na těch 20%.

Takže bych potřeboval radu jak ho sundat. Na nějákym fóru jsem čet, že si můžu vzít lektvar neviditelnosti, a pickpocketnou mu klíč, díky kterýmu bych moh aspoň utéct, a potom se zas vrátit aniž bych procházel celej dung. Ten je totiž dlouhej jako prase, nechce se mi ho jít ani zpátky. Jenže lektvar neviditelnosti nemam - můžu ho pickpocketnout něják i když o mě ví? V tý místnosti se neni kam schovat, nebo jak se k němu doplížit..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jste někdo quest, kde se nadejcháte nějákýho zelenýho hnusu a ten vám řekne, ať jdete zabít elfa Orchendora? Ten zmetek je odolnej proti veškerý magii. To by nebyl problém, pokud bych nehrál za destruction mága - nemám u sebe skoro žádný zbraně až na ty ....

Díky

Si na ten souboj sniž obtížnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, to mě taky mohlo napadnout.. Každopádně jsem to vyřešil jinak. Ten týpek za váma klidně půjde i přes loading (když půjdete skrz zavřený dveře, projde jima taky). Původně jsem ho chtěl vzít k nějáký pasti (takový ty tlačítka na zemi), ale první pokus selhal. Druhej pokus už dopadl tak napůl - frajer byl za dveřma, takže jsem ho neviděl. Najednou bylo slyšet jenom "Nuh" a quest byl splněnej. Předpokládám že spadnul z nějáký terasy :) Každopádně mrtvolu jsem nenašel, takže jsem neměl klíč a musel jsem jít celej dung zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, proč někteří draci, který náhodně potkáte ve Skyrimu, mají jména, a někteří ne? U některejch se vám nad jejich HP barem napíše třeba Vakliszzak (to jsem si teď vymyslel, ale bejvá to podobný), ale u některejch třeba jenom Blood dragon. Jsou ti se jménem něčim zvláštní? V lootu rozdíl neni, s questama zdá se to taky nemá nic společnýho.. myslel jsem, jestli třeba ti se jménem nejsou ti co dřepěj na těch skalách se shoutama, ale teď jsem potkal i jednoho se jménem, kterej byl mimo.

Když už jsem u těch draků..

je ta hra tak zabugovaná, nebo se to děje všem - když draka dostanu na 1/3 HP, tak sebou flákne o zem, asi nemůže lítat, a jenom se plazí a čumí.

A poslední věc - jak "přilákat" draka? Vždycky mě několikrát přeletí a až pak na mě útočí. A to jenom když mám štěstí - taky se mi stává, že útočí na něco úplně jinýho, třeba na vlka, nebo koně (kterej do draka statečně buší hlavou!). Vlk (nebo kůň) je v takovym případě asi nesmrtelnej, a drak na něj donekonečna útočí, ani si nevšímá toho, že do něj zboku mlátíte mečem.

Nebo mě drak dokonce přeletí a letí pryč, auž se nevrátí.

Díky..

Jo a ještě poslední věc - od jakýho skillu už jsem master?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem že draci se jménem jsou ti vyvolaní z dračího pohřebiště a bez jména jsou náhodně generovaní hrou. Jinak se mi taky stává že draci začnou útočit na všechno možný kolem a taky sebou v 1/3 HP seknou o zem, takže normální věc... na youtube je hromada videí na tohle téma drak vs. obr, drak vs. drak atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zoombik: Mám nahráno skoro 100 hodin, přes 1000 savů a jede to pořád bez problémů s FPS. A za celou dobu jsem se setkal jen s jedním bugem - vyčistil jsem dungeon - pak jsem, ale dostal quest, že v té stejné jeskyni musím zabránit obchodu se skoomou, ale tím, že jsem to vyvraždil už předtím, tak jsem quest nemohl splnit, přišel jsem tam a nic.

Ale ani to nebyl nějaký zásadní quest, akorát si nemůžu koupit dům v Riftenu.

A hraju bez jakýchkoliv patchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu