Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

podařilo se někomu dokončit tu svatbu ? zasnoubil sem se s Ysoldou z Whiterunu , jenže na tu svatbu přijde jen když dám wait a to mi napíše že : Failed : Attend your wedding .... a spawne se mi tam mrtvola toho koho sem obětoval v misi Boethias calling ... divnej bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ...mozna se to tu resilo ,ale napadalo me jestli by bylo mozne cestinu ktera je pc vlozit do xbox verze . dival jsem se pomoci Xbox_Image_Browse jsem rozbalil iso pote jsem si stahl bsaextractor.zipkterý slouzi k rozbaleni bsa souboru , je to verze na pc a nasel jsem si soubory kde jsou EN titulky . koncovky souboru z xbox verze a pc jsou stejne takze pokud bych se prepsal a znovu zabalil do .bsa, lze pomoci xbox image browse znova zabalit do iso? a vypalit?

diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavni linie hotova,35 level.No konec teda nic moc,cele dilo epicke a konec byl jako normalni souboj s drakem.Sice mi zustala hromada vedlejsich ukolu ale uz to neni ono bez hlavni linie.Jinak skyrim super hra,takova simulace dragonborna nez rpg .Asi zadna hra se tomu nevyrovna,zadnou hru jsem nehral 50 hodin aby me jeste bavila.Snad kingdoms of amalur ,trosku choutky po dalsim skyrimovi zasyti .) ach jo proc to jen skoncilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dohrat to s 35 levelem je trochu prasarna :D mam 54 a v pribehu sem u toho ze mam ten Dragonrend diky Elder scrollu.... ale tusim ze to bude něco jako předposlední quest.. jenže už mam udělaný všechny takový hlavnější questy, zbejvaj mi už asi jen nějaký chujovinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

novinka: The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Dawnguard_DLC_XBOX360-LiGHTFORCE uz si brousim sekeru:cheesygrin: skoda ze na xku to vypada tak hrozne no aspon okouknu

edit: brouseni moc nepomohlo pocestelej skyrim +ang downguard vysledek fatal crash hned pri nacitani dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu