Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DeSmonde klid, víš ono to neni vše tak lehké když je to tak neuvěřitelně otevřená, dlouhá epická hra, né vše opravěj... :) Jinak, má tu někdo Dawnguard? Přemejšlim o koupy..

Zatim jsem vsechny ty bugy chapal, vicemene nevadili, ale fakt mi neprijde normalni tam nechat takovou prasarnu jako pri predposlednim questu Dark Brotherhood, kdo vi o cem mluvim, da mi za pravdu, navic pul roku po vydani je tohle fakt nehorazne....

Krom toho, povinost vyvojaru by mela byt vydat hru bez chyb, to ze si ukousnou velke sousto a pak se s tim nedokazou poprat je jejich chyba...

Kdyz navic vydali PS3 verzi v takovem stavu v jakem byla, tak fakt neni neco v poradku, tu hru maj v takovem pripade odlozit.....

Ja si tu hru nekupuju abych ji nemohl dohrat a me osobne tgohle vadi, tobe je ocividne jedno za co sis zaplatil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno mi to neni, a pokud si myslíš že je tak kečáš nesmysly, navíc když je to tak otevřená hra tak je jasné že tam budou bugy, a hodně, je hodně co je již opravených ale nemůžou opravit všechno když o tom možná ani nevěděj, a pokud ti právě tohle vadí tak hraj ♥♥♥♥♥♥ní CoD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Chtel bych se zeptat, jestli jde komplete dodelat Companions quildu. Jeji "hlavni" linii mam hotovou a porad uz me jen posilaji vycistit nejake domy / dungeony od zvirat...

Ale treba quest Dragon Seekers (viz. http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Companions) ne a ne mi dat :(

Poradite pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno mi to neni, a pokud si myslíš že je tak kečáš nesmysly, navíc když je to tak otevřená hra tak je jasné že tam budou bugy, a hodně, je hodně co je již opravených ale nemůžou opravit všechno když o tom možná ani nevěděj, a pokud ti právě tohle vadí tak hraj ♥♥♥♥♥♥ní CoD...

To ze je to velka hra a ukousli si velke se sousto je vubec neomlouva půroc delat zabugovanou hru!!! Navic jak rikam, pochopim vetsinu z tech bugu, ale ne neco tak stupidniho jako o cem pisu, jako promin ale fakt me nebavilo asi desetkrat vapinat zamrzli xbox a pak jet jeste podle wikii nejaky slozite nahazovani hry.... jinak od ceho maj komunitni fora a podobne veci, ten bug je pospany i na wikii a kdyz uz tak technicky zprznenou hru vydaj, tak maj alespon neustale pracovat na oprave a prioritne na teakovych buzich jako je tento...

Zdarec. Chtel bych se zeptat, jestli jde komplete dodelat Companions quildu. Jeji "hlavni" linii mam hotovou a porad uz me jen posilaji vycistit nejake domy / dungeony od zvirat...

Ale treba quest Dragon Seekers (viz. http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Companions) ne a ne mi dat

Poradite pls?

Dodelani je vpodstate ukonceni jejich quest linu, protoze pac ti dbudou donekacna davat nahodne vytvrene radiant questy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Ctihodní pánové,

měl bych takový dotaz ohledně Skyrimu.

Prý vyšlo update 1.9 beta.

Nemohu ho nikde nalézt - poradí někdo ???????

všem za rady děkuji - snad to vyřeší můj problém

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrál jsem Skyrim, hlavní dějovou linii a měl bych pár otázek... lze vykovat Deadra zbroj nebo i dračí zbroj, ale lze už hotové brnění někde sehnat ? dalěí věc jsou vedlejší questy, doporučíte mi nějaké konkrétní ? poslední dotaz je o hlavním nepříteli Alduinovi... Když jsem ho zabil a probíhala animace, jak mizí pryč, tak na chvilku vyskočila možnost search Alduin, ale nestihl jsem ji využít... drak potom zmizel... stihl někdo ohledat jeho tělo než zmizel a co jste našli ? :-) díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daedric ani Dragon armor nelze koupit v žádném obhodě, najít to myslím taky nemůžeš, ale to si jistý nejsem :D Vedlejší Q určitě všechny cechy, assassini, zloději, companioni a college of winterhold, záleží na tom, jaká classa jsi. Potom ještě Imperialové a Stormcloacks :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj rádci nejchytřejší,

jdu k vám pro radu.

Mam XBOX360 LT3.0 a chzěl jsem do Skyrimu DDLC Dragonborn.

Tak jsem ho stáhl z netu a z fleshky vložil do xboxu.

Spustil jsem hru a při načítání ad-donu mě to vyhodilo chybu. Ale hra šla hrát dále, ale zasekl jsem se u nějakýho ostrova u lodě. Kolem je čtverec neviditelný a z něj se nedostanu ani přemísťování nejde.

Teď jsem Dregonborn stáhnul z Live, načtení ad-donu proběhne v delším čase ale je OK - nahraju uloženou hru ( mám jenom uloženky z teď - ty před chybou jsem omylem smazal).

A stále to nejde, jsem v neviditelném čtverci a nikam se nedostanu.

Jsem zoufalí - level 58 - hl.linie dohraná, temné bratrstvo, družiníci, zloději atd. - chci hrát dále - DRAGONBORN

Jakkákoliv rada je vítána

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj rádci nejchytřejší,

jdu k vám pro radu.

Mam XBOX360 LT3.0 a chzěl jsem do Skyrimu DDLC Dragonborn.

Tak jsem ho stáhl z netu a z fleshky vložil do xboxu.

Spustil jsem hru a při načítání ad-donu mě to vyhodilo chybu. Ale hra šla hrát dále, ale zasekl jsem se u nějakýho ostrova u lodě. Kolem je čtverec neviditelný a z něj se nedostanu ani přemísťování nejde.

Teď jsem Dregonborn stáhnul z Live, načtení ad-donu proběhne v delším čase ale je OK - nahraju uloženou hru ( mám jenom uloženky z teď - ty před chybou jsem omylem smazal).

A stále to nejde, jsem v neviditelném čtverci a nikam se nedostanu.

Jsem zoufalí - level 58 - hl.linie dohraná, temné bratrstvo, družiníci, zloději atd. - chci hrát dále - DRAGONBORN

Jakkákoliv rada je vítána

tak si asi zahraješ znovu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Zdravím, předpokládám že ano ale pro jistotu se chci zeptat. Mám z xbox live stažený Skyrim a teď se mi zachtělo i dodatků :cheesygrin: Jenže na live stojej docela dost takže se chystám si koupit přes inzerát Legendary Edition kde jsou i dodatky. Otázka je zda mi půjdou nainstalovat k původní verzi z live a budu moc pokračovat ve hraní tam kde jsem skončil. Předem díky za odpověď jestli někdo ví :thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instalovat k původní verzi z Live asi nepůjdou, protože dle mého se v Legendary edition instaluje celá edice jako celek tj. původní hra včetně dodatků, nepůjde instalovat dodatky samostatně, takže budeš muset původní hru z Live nahradit tou Legendary edition a hrát z placky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instalovat k původní verzi z Live asi nepůjdou, protože dle mého se v Legendary edition instaluje celá edice jako celek tj. původní hra včetně dodatků, nepůjde instalovat dodatky samostatně, takže budeš muset původní hru z Live nahradit tou Legendary edition a hrát z placky...

Díky moc za info. S reinstalací a hraním z placky bych problém neměl, pokud mi budou fungovat savy z týhle verze, ale to by snad problém být neměl. Nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu