Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych poprosit jestli by mi mohl někdo poradit.Ja tyhle hry moc nehraju , takze par vecem nerozumim.

1 - na začátku u těch kamenů jsem si vybral válečníka,ale u ostatních je thief a mag - mam k nim chodit pravidelně nebo to bylo jen jednou? pořád mi to svítí na mapě - a když tam teď půjdu a dám mága nepřeorientujou se celkově moje schopnosti na maga?

2 - když hraju za válečníka jaké hlavní vlastnosti mám vylepšovat? je jich tam poměrně dost a mam v tom trochu zmatek

3 - jaké hl. věci mám sbírat? spousta brnění apod. má vysokou hodnotu,ale prodam je za malej peníz,že se mi ve finále ani nevyplatí to tahat s sebou

co s knihama a diamantama? knihy přečtu,ale je potřeba je pořád mít v inventáři nebo je můžu zahodit/prodat? a diamanty hodí se na něco nebo je mám taky

prodat?

Protože tyhle hry ( rpg ) fakt nehraju tak se v tom motám,tak jestli je tu nějaká dobrá duše a poradí budu moc rád.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit jestli by mi mohl někdo poradit.Ja tyhle hry moc nehraju , takze par vecem nerozumim.

1 - na začátku u těch kamenů jsem si vybral válečníka,ale u ostatních je thief a mag - mam k nim chodit pravidelně nebo to bylo jen jednou? pořád mi to svítí na mapě - a když tam teď půjdu a dám mága nepřeorientujou se celkově moje schopnosti na maga?

2 - když hraju za válečníka jaké hlavní vlastnosti mám vylepšovat? je jich tam poměrně dost a mam v tom trochu zmatek

3 - jaké hl. věci mám sbírat? spousta brnění apod. má vysokou hodnotu,ale prodam je za malej peníz,že se mi ve finále ani nevyplatí to tahat s sebou

co s knihama a diamantama? knihy přečtu,ale je potřeba je pořád mít v inventáři nebo je můžu zahodit/prodat? a diamanty hodí se na něco nebo je mám taky

prodat?

Protože tyhle hry ( rpg ) fakt nehraju tak se v tom motám,tak jestli je tu nějaká dobrá duše a poradí budu moc rád.Díky

hej kamo jak si to vypaloval jakou to má ochranu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím říct, že hra je to skvělá. ze začátku je to trošku nuda. musíte protrpět nudný dialogy a dostat se z bodu a do B a zpátky. Ale jakmile vlezete do prvního dungeonu, tak se začnou dít věci :) opravdu luxusní hra!

Hra je to úžasná,od vcerejska to hraju - doted a luxus...Jen pár vecem nerozumim,ale tak snad se to nejak casem poda.Prosimte jdou ti nastavit na kříž. jiné zbraně? ja mam asi nejak nesikovny ruce,jednou se mi to povedlo,ale ted mi to nejak nejde.Takže když chci prehodit ze stitu a mece na luk tak musim do menu coz je otrava,a když pouzivam kouzla tak mam vlevé ruce treba healing (pro mne) a v prave fire a bral bych kdyby to slo dat treba nahoru na krizovym ovl.Jinak uz mam na konte 3 dráčky Soptíky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je to úžasná,od vcerejska to hraju - doted a luxus...Jen pár vecem nerozumim,ale tak snad se to nejak casem poda.Prosimte jdou ti nastavit na kříž. jiné zbraně? ja mam asi nejak nesikovny ruce,jednou se mi to povedlo,ale ted mi to nejak nejde.Takže když chci prehodit ze stitu a mece na luk tak musim do menu coz je otrava,a když pouzivam kouzla tak mam vlevé ruce treba healing (pro mne) a v prave fire a bral bych kdyby to slo dat treba nahoru na krizovym ovl.Jinak uz mam na konte 3 dráčky Soptíky :-)

tohle teda nevím, sám to hraju něco přes dvě hodiny (sem v nějakým dungu a likviduju kostlivce a obřího pavouka) takže zbraně přepínám stylem menu - výběr zbraně.

ale to sem se chtěl zeptat, nevíš prosím tě jak přes tyhle dveře?

post-49517-14687158339727_thumb.jpg

tu kombinaci nemůžu najít... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak tady jsem se taky pekne seknul.Myslim ze to bylo sova-mura-medved od nejmensiho krozku.... zkus to

Tak to jsi toho jeste moc nevidel :-) .,pockej az budes v prvnim meste a utkas se s prvnim drakem... jen takova mala rada,nepln driv vedlejsi mise,nez dostanes hl.misi aby jsi dosel za mnichama do chramu - je to zbytecny - lokace jsou moc daleko a stejne tam moc nepochodis... a šetři prachy na kone... stojí 1000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to ono supr :) jak si na to přišel? koukal sem všude po zdech a po zemi a nikde žádná nápověda jako u předchozích mříží

Já na to nepřišel - to moje ženská. :D paří se mnou a já byl bezradnej tak se na to koukla a bylo (a to je blondyna ).mazec... s tema zbranema to jde,parkrat se mi to povedlo,ale to nastaveni toho mi pripada dost chaoticky vyreseny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit jestli by mi mohl někdo poradit.Ja tyhle hry moc nehraju , takze par vecem nerozumim.

1 - na začátku u těch kamenů jsem si vybral válečníka,ale u ostatních je thief a mag - mam k nim chodit pravidelně nebo to bylo jen jednou? pořád mi to svítí na mapě - a když tam teď půjdu a dám mága nepřeorientujou se celkově moje schopnosti na maga?

2 - když hraju za válečníka jaké hlavní vlastnosti mám vylepšovat? je jich tam poměrně dost a mam v tom trochu zmatek

3 - jaké hl. věci mám sbírat? spousta brnění apod. má vysokou hodnotu,ale prodam je za malej peníz,že se mi ve finále ani nevyplatí to tahat s sebou

co s knihama a diamantama? knihy přečtu,ale je potřeba je pořád mít v inventáři nebo je můžu zahodit/prodat? a diamanty hodí se na něco nebo je mám taky

prodat?

Protože tyhle hry ( rpg ) fakt nehraju tak se v tom motám,tak jestli je tu nějaká dobrá duše a poradí budu moc rád.Díky

Dokázal by mi někdo odpovědět? snad tu vsichni nejsou takovy amateri na rpg jako ja :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to nepřišel - to moje ženská. :D paří se mnou a já byl bezradnej tak se na to koukla a bylo (a to je blondyna ).mazec... s tema zbranema to jde,parkrat se mi to povedlo,ale to nastaveni toho mi pripada dost chaoticky vyreseny...

aha tak to je šikovná :D

jinak kouzla jsou tam epický. teďka sem vyčaroval blizzard a nemám slov :) člověk fakt musí pařit za kouzelníka nebo alespoň jako já warrior/mage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak to uz vim,ja nasel jen jeden,a to vytvorilo nejakyho obra z kamenů a byl to mazec to jo... Počkej na Dragon Shouts - poprvý když jsem zařval tak jsem mel az husinu na zadech a malem mi odesli repraky na domacim kinu . Zeptam se te na jednu vec,a pak mi to prosimte napis.Někdy je ten Dragon Shout fakt strasne silnej , ale vetsinou jen zarve a i efekt je mensi... Az na to narazis,napis mi,jestli se ti to deje taky,nebo jestli je potreba tam neco udelat.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu