Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj tak to uz vim,ja nasel jen jeden,a to vytvorilo nejakyho obra z kamenů a byl to mazec to jo... Počkej na Dragon Shouts - poprvý když jsem zařval tak jsem mel az husinu na zadech a malem mi odesli repraky na domacim kinu . Zeptam se te na jednu vec,a pak mi to prosimte napis.Někdy je ten Dragon Shout fakt strasne silnej , ale vetsinou jen zarve a i efekt je mensi... Az na to narazis,napis mi,jestli se ti to deje taky,nebo jestli je potreba tam neco udelat.diky

až se k něčemu takovýmu dostanu, tak dám vědět :)

EDIT// efekt je o ničem :D poprvé zařval jenom nějaký "haf" s modrou tlakovou vlnou a hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to s kouzlama? nejvíce používám flames (35 úroveň) a mám novice a přitom firebolt nepoužívám vůbec a mám ho na apprentice. Jak si mám zlepšit ty flames? Díky

jinak už mám za sebou dva mrtvý draky (dost mi pomáhá jakási baba, co se mi nabídla že bude pomáhat :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seknul sem se v Questu Diplomatic Imunity. Máte splašit důkazy o tom, že "Thalmor" ví něco o ten oživených dracích. Důkazy sem našel, ale seknul sem se u nich v těch barákách. Nemám tušení jak z nich ven a všude pobíhaj silný stráže s kouzelníkama, takže se jim ani nemůžu postavit :/ Poraďte prosím. Jinak budu muset počkat na walktrough video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to s kouzlama? nejvíce používám flames (35 úroveň) a mám novice a přitom firebolt nepoužívám vůbec a mám ho na apprentice. Jak si mám zlepšit ty flames? Díky

jinak už mám za sebou dva mrtvý draky (dost mi pomáhá jakási baba, co se mi nabídla že bude pomáhat :) )

na 35 úrovni? ja to rezdeluju cik cak,jednou tak a jindy zas jinak.,,,nevim jestli je to spravne...jinak s tvim dalsim dotazem ti neporadim,protoze plnim hl.vedlejsi guesty (mam jich asi 20) a dava mi to zabrat... jinak na zacatku jak byli ty kameny.,tak jsem zvolil warior stone,co kdyz tam pudu a dam maga? aby se mi vlastnosti neprehodili jen na maga....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je všechny prodal :) prosím tě, kdyby ses dostal k tomu příběhovýmu questu Diplomatic Immunity, který je v Thalmor ambassador's manor a přišel jak na to, tak dej vědět :/ já na to rezignuju. tři hodiny procházím dva baráky a nic nemůžu najít :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je všechny prodal :) prosím tě, kdyby ses dostal k tomu příběhovýmu questu Diplomatic Immunity, který je v Thalmor ambassador's manor a přišel jak na to, tak dej vědět :/ já na to rezignuju. tři hodiny procházím dva baráky a nic nemůžu najít :/

uz vim,musis se naucit vytvaret brneni z prirodnich materialu a pak z kosti si muzes udelat draci brneni který je hodně silnýa lehky a vylepsit zbraně...Dodelam misi a pak jestli ten guest mam tak se do nej pustim a dam ti vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz vim,musis se naucit vytvaret brneni z prirodnich materialu a pak z kosti si muzes udelat draci brneni který je hodně silnýa lehky a vylepsit zbraně...Dodelam misi a pak jestli ten guest mam tak se do nej pustim a dam ti vedet

ok díky za info :) snad se ti to podaří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radsi koukni na youtube,ja to jeste nemam otevreny a venuju se hl.vedlejsim misim...to by jsi cekal dlouho

na youtube není nic. jenom první tři party walktroughu po 4 minutách... to je nic. :/ do té doby bude pc verze a přesedlám na notes v češtině s takovou... tyhle ♥♥♥♥♥♥ní záseky hru pěkně kazí :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu