Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

zažádej si o VIP členství na share-foru a muzes tahat prelozeny hry,uz je tam deus apod...teprve se to rozjíždí,takže toho ještě neni tolik... :cheesygrin:

to je dobrý já si počkám na pc verzi :) i můj notes rozjede hry na hezčí grafiku a kor když sem seknutej a nemám ponětí jak dál... o nic nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je takovej HC na anglictinu nebo nejste tak zdatni anglictinari?

právě že na angličtinu to hardcore není vůbec. je to jednoduchý (alespoň pro mě) ale hra má bugy a konkrétně já sem se seknul na tak ♥♥♥♥m místě, že ani z quest infa nevím kam mám jít a na mapě se nic neukazuje. všechny dveře zamčený. o pc verzi se snad postarají líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že na angličtinu to hardcore není vůbec. je to jednoduchý (alespoň pro mě) ale hra má bugy a konkrétně já sem se seknul na tak ♥♥♥♥m místě, že ani z quest infa nevím kam mám jít a na mapě se nic neukazuje. všechny dveře zamčený. o pc verzi se snad postarají líp

V to bych moc nedoufal, myslim ze na tom budou stejne, preci jen PC verze je "port" z konzoli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, už jsem zoufalý, prosím o pomoc, omlouvám se že tu otravuju. Používám jedině Verbatim DL+, pálím 2,4x v nejnovějším IMGBURN. Nastaveno dle návodu. Už jsem zničil 8 dvdček na nových hrách - na RAGE, LOTR a teď na Skyrim- buď se mi to v zhruba polovině vypalování zaseklo (nejnovější ImgBurn 2.5.6.0.), nebo se to vypálilo (páleno ve verzi 2.5.5.0.), ale když chci nahrát hru na xbox HDD tak v půli to vyhodí chybu jako nečitelný disk-utřete prach nebo disk nečitelný, chyba čtení a skončí instalace. Skyrim nejde spustit- zasekne se při načítání úvodní obrazovky ( a např RAGE se dá hrát bez instalace, ale často se při přechodech zasekne hra a konec - restart... CO DĚLÁM BLBĚ? POMOOC :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, už jsem zoufalý, prosím o pomoc, omlouvám se že tu otravuju. Používám jedině Verbatim DL+, pálím 2,4x v nejnovějším IMGBURN. Nastaveno dle návodu. Už jsem zničil 8 dvdček na nových hrách - na RAGE, LOTR a teď na Skyrim- buď se mi to v zhruba polovině vypalování zaseklo (nejnovější ImgBurn 2.5.6.0.), nebo se to vypálilo (páleno ve verzi 2.5.5.0.), ale když chci nahrát hru na xbox HDD tak v půli to vyhodí chybu jako nečitelný disk-utřete prach nebo disk nečitelný, chyba čtení a skončí instalace. Skyrim nejde spustit- zasekne se při načítání úvodní obrazovky ( a např RAGE se dá hrát bez instalace, ale často se při přechodech zasekne hra a konec - restart... CO DĚLÁM BLBĚ? POMOOC :-)

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem bych rád poradil jednu vec : pokud máte problem najít místo úkolu,at uz osobu nebo nejakej predmet a na mape se vam neukaze (a tech je tam aspon ve vedlejsich guestech opravdu hodne) kupte si v palaci WHIRERUNU u hlavního mága kouzlo : CLAIRVOYANCE u kdyz ho pouzijete bude se vam ukazovat cesta jako ve Fable :cheesygrin: Treba jste na to prisli,treba ne... Ja ztravil spoustu hodin zbytecnym hledanim a ted delam jeden ukol za druhym jak po masle.....

Jinak jsem prisel co s diamantama : Pouzivaj se do kouzelnickych holí - ja mam zatim jednu a tou vyvolam ducha vlka kterej za me bojuje

a koupil jsem ve whiterunu dům - nic extra ale můzete si ho vybavit nabytkem,a chem.laboratori

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barák nebo něco podobnýho by se hodil :D protože mám spoustu zabitej draků, na kontě přes 10 000 goldů a věčně musím něco prodávat... kde ten dům koupím prosím?

jinak to kouzlo mám od začátku hry a ještě sem ho nepoužil. ukazuje jenom cestu, ale když máš "přirozenou dedukcí" přijít na to, že si máš přečíst knihu, tak to ti neukáže a skysneš na místě pěkně dlouho jako já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barák nebo něco podobnýho by se hodil :D protože mám spoustu zabitej draků, na kontě přes 10 000 goldů a věčně musím něco prodávat... kde ten dům koupím prosím?

jinak to kouzlo mám od začátku hry a ještě sem ho nepoužil. ukazuje jenom cestu, ale když máš "přirozenou dedukcí" přijít na to, že si máš přečíst knihu, tak to ti neukáže a skysneš na místě pěkně dlouho jako já :)

To kouzlo mi nekdy ukazuje nesmysli,ale mel jsem ho na novive - takze to chce pouzit s plnou listou magie a dyl podrzet - a ted uz je to ok,barák koupíš v paláci ve witherunu pred trunem vlevo stojí chlapík ( na jméno si ted nevzpomenu - odpo.napíšu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky :) barák koupený (5000,-) a vybavený na max (1800,-) a ještě mi 10 000,- zbylo :) ještě že sou tam truhly a můžu tam cpát těžký kosti a šupiny z draků...

asi nevíte, jestli mi můžou vykrást barák co?

jo můžeš já ho vykrádám i s tou ženskou co se mnou chodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo můžeš já ho vykrádám i s tou ženskou co se mnou chodí

je mi jasný, že já vykrádat můžu, ale jestli může vykrást někdo můj kvartýr... :)

jinak dělám úkoly pro dark brotherhood (zabíjet určitý lidi) a i když maníka zabiju v jednu ráno na samotě u lesa, tak okamžitě na moji hlavu padá odměna :/ nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se vam stalo, ze jste nejak vyrazne pocitili nejak sve ciny? Jako kdyz napriklad rekli, ze se rodina bude ctit za sve padle pribuzne nebo tak neco?

zatim ne,spis jen ze nekde neco udelas a siri se to svetem a lidi ti pak rikaji jak jsi hustej atd.... jinak konec ty mise jak jsem se ptal je v riverwoodu u místního prodejce v kramu,mise jsou hodne propojeny treba i 3 dohromady te svedou na jedno místo kde tim splníš další :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misi find the owner of the golden claw

jinak jedna vec me ale stve..a to pocet najednou otevrenych misi - nekam jdu,splnit ukol a bum mam 4 dalsi.. Trochu v tom mam ted chaos a nevim co plnit driv

tu mám dávno za sebou. ale popiš mi tvůj problém nebo nejlíp vyfoť obrazovku s čím si nevíš rady. je to už nějaký den zpátky co sem to dělal :)

jinak s těma questama souhlasím. taky jich mám otevřených hafo (teď kolem 20) a v některých nevím jak pokračovat. resp co mám udělat abych z lidí dostal výpalný atd (mlátit je nemůžu, přiběhnou stráže a mluvit se mnou taky nechtěj :D )

Uz se vam stalo, ze jste nejak vyrazne pocitili nejak sve ciny? Jako kdyz napriklad rekli, ze se rodina bude ctit za sve padle pribuzne nebo tak neco?

to nevím, jedu čistě jenom questy jeden za druhým. takže nevím vůbec o čem je řeč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE : už jsem to vyresil,mel jsem vratit ten zlatej drap obchodníkovi z mesta.Jinak ted pojedu tu misi na kterou si se ptal,tak jestli jeste nevis tak napis.

jinak vypalny jsem resil pestma,normalne se mi to preplo na pesti a zrubal jsem je,a pak hned nasledovalo cvicení ve zlodejne (thief) dojít pro hadry a pak okrast urceny lidi aby jsi se dostal do toho spolku ale to me tak moc nebavilo ze delam jinou misi

jesta jedna otazka : kdyz mam prazdny svitek , jak na nej napisu kouzlo ? treba jako Firestorm ktery je hodne drahy - kde se ho naucim?jinak jsem zjistil ze silny draci krik se sklada ze 3 částí a je o moc lepsi,a jeden krik jsem nasel v dungeonu - nevzpomenu si jak se ten dungeon jmenoval (je to cca 3 hod.zpatky) ale je hodne velikej a vsude jsou veliky kameny mosty (podobne jako v panu prstenů ty kameny mosty na kterym zhebnul gandalf) a dole je voda a vodopad - vedle vodopadu je kamena stena do půlkruhu a na ni text s novim pokrikem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu