Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

jak to řekneš ženské v hospodě ve vesnici (jméno teď nevím, ale první vesnice, kterou navštívíš ze začátku hry) tak dole ve sklepě je truhla a tam máš všechny věci.

ok uvidím pak to dám do EDITu a řeknu :)

EDIT: už mám hadry zpět, ae měl sem velkou váhu :D musel sem toho pulku vyhazet, alespon sem se naucil lektvary vařit :D akorát sem ztratil koně :( :D

další dotaz, začínám na mapě potkávat draky zatím "Blood dragon" a nemůžu je prostě porazit! :( vždycky na něj útočím kouzlama, shoutem, zbraní, ae prostě mu to skoro/vůbec nic neubere :( on na mě 2x foukne led a sem tuhej :( .. musím kvůli tomu obcházet půlku mapy :D ... jak na to ?? mám lvl8 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok uvidím pak to dám do EDITu a řeknu :)

EDIT: už mám hadry zpět, ae měl sem velkou váhu :D musel sem toho pulku vyhazet, alespon sem se naucil lektvary vařit :D akorát sem ztratil koně :( :D

další dotaz, začínám na mapě potkávat draky zatím "Blood dragon" a nemůžu je prostě porazit! :( vždycky na něj útočím kouzlama, shoutem, zbraní, ae prostě mu to skoro/vůbec nic neubere :( on na mě 2x foukne led a sem tuhej :( .. musím kvůli tomu obcházet půlku mapy :D ... jak na to ?? mám lvl8 :D

taky sem to tak měl. musel sem jít dost věcí prodat :) proto šetři na barák, kde si budeš moct důležité věci schovat, protože postupem hry je jich víc a víc a nosit to u sebe nemůžeš. Kůň se ti určitě neztratil. Jdi někam Fast travelem a on se tam objeví. Mě se ztratil až v pozdější části hry.

Na dva takové draky sem taky narazil. V jedný ruce heal a když přistál, tak sem do něj šel a bušil zbraní a přitom se healoval. Lydia do něj permanentně střílela šípy. Jinak ho zkus nalákat k nějaké vesnici, pomůžou ti i ostatní vojáci.

dotaz co ste si vybrali za charakter? obvykle jedu za orcy ale tady sou škaredý :)

hraju za Norda, ale na pc verzi to rozjedu znova za třeba High Elfa. Ti mají bonus ke kouzlení.

Jinak vyšel scene release Skyrim_The_Elder_Scrolls_V_PAL_XBOX360-STRANGE je nějaký rozdíl mezi touto a non-scene verzí kterou všichni hrajeme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je "nutne" kupovat dum na shromazdovani veci? Ja si vsechny veci dal do jedne z pevnosti kterou jsem pred tim v ramci nejakeho questu vybil :) Pocitam, ze od tama se mi to neztrati. Resp. ma dum nejakou vyhodu?

to teda nevím. Jediný bezpečný úložiště je tvůj dům. Píšou to v helpu. Aby ses pak nedivil, že ti tu truhlu vykradli :D

Dům má výhody. Můžeš v něm mít alchymistickou laboratoř, máš tam dvě truhly pro bezpečné uchování věcí a postel, kde můžeš odpočívat. Navíc se mi tam nakvartýrovala Lydia, takže ji tam vždycky potkám jak sedí u stolu a jí nebo něco a může v další misi jít se mnou :) 6800 goldů nahrabeš za chvíli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda nevím. Jediný bezpečný úložiště je tvůj dům. Píšou to v helpu. Aby ses pak nedivil, že ti tu truhlu vykradli :D

Dům má výhody. Můžeš v něm mít alchymistickou laboratoř, máš tam dvě truhly pro bezpečné uchování věcí a postel, kde můžeš odpočívat. Navíc se mi tam nakvartýrovala Lydia, takže ji tam vždycky potkám jak sedí u stolu a jí nebo něco a může v další misi jít se mnou :) 6800 goldů nahrabeš za chvíli

ve kterém městě se dá koupit dům??

Na dva takové draky sem taky narazil. V jedný ruce heal a když přistál, tak sem do něj šel a bušil zbraní a přitom se healoval. Lydia do něj permanentně střílela šípy. Jinak ho zkus nalákat k nějaké vesnici, pomůžou ti i ostatní vojáci.

Okej díky za radu :) jaká Lydia se mnou nikdo nechodí?? ... nalákat zkusím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davam ruku do ohne za to, ze stejne jako s Uncharted 3 to nevydrzis a do (X)zone urcite vyrazis :-D

Asi prvni ceska recnze a prvni desitka pro Skyrim, ja to asi fakt nevydrzim a zitra razim do Xzonu ;)

http://www.eurogamer.cz/articles/the-elde-scrolls-skyrim-recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat na jednu věc. Našel jsem Torrent s touto hrou, ale údajně nefungují v ní zvuky pozadí, pouze hlasy postav... doporučení bylo počkat si na verzi po oficiálním vydání... jelikož dnes má oficiálně tato hra vyjít, tak se ptám na nějakej užitečnej torrent bez této chybky... díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sem to pritahl domu, hrozne se tesim, ale trosku me nastval xzone, ten jejich privesek je tak hnusny, ze dost pochybuju, ze jde o original od bethesdy a soundtrack je jen blby vyber ctyr skladeb, coz me hoooodne mrzi (kazdopadne jsem "Dragonborna" osolil na domacim kinu a malem mi z toho slejzali chlupy :D)....Ale zase me hodne potesila krasne zpracovana mapa, ktera je ale asi soucasti vsech verzi....neni na obycejnem papire, coz ji dava krasny autenticky punc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi prisla limitka z xzone.... Přívěšek me hodne zklamal,je to takovy hodne laciny...ale mapa je nadhera !!! neco mezi papirem a latkou a pohlednice jsou krasny... soundtrack se mi zvukove moc nezda.. pripada mi to jako pouze vyextrahovana hudba ze hry a kvalita - nějaká hodne orezana mp3trojka...

EDIT : jinak za hodku si to dam komplet od zacatku v cestine - to bude silenost kdyz si vezmu ze mam odehranej asi 35 hodin :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to chvilku hrál a zatím to není špatný , prostě klasický RPG, jen ta grafika mohla být lepší , hlavně textury mechu na začátku ve vězení. Jinak to hraju z pohledu třetí osoby, jsem tak zvyklej ještě ze starých dobrých Gothicků:-)

P.S. Ty věci z limitky jsou opravdu ubohý, přívěšek je opravdu strašné kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu