Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a conjuraction? Já mam zatím vlka a nějakou ohnivou ženskou..Jak hraješ? co máš v rukách? :D

to já vůbec nepoužívám. sice ty kouzla mám nakoupené, ale používám jenom destruction. používám vždycky do obou rukou to samé. mám na to 50% bonus k damage a pak ještě healování, do kterého mám taky bonusy, takže healuju skoro "zadarmo" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k šedovousím jsem ještě pořád nedošel :D furt se toulám v tom bílém průsmyku a plním tam různé úkoly, teď pro tu frakci tam družstevníci myslim :D a uz mam level 7 juchu :D jo jinak v tom ukolu s tou redguardkou, tak sem se nakonec rozhod pomoc tomu kamutovi, takže sem doved redguardku hezky ke stájím a typek jí očaroval a odvez si jí zpět....rozhodl se ještě někdo takto?? nebo někdo toho kamutu zabil? co vam pak da redguardka?? diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k šedovousím jsem ještě pořád nedošel :D furt se toulám v tom bílém průsmyku a plním tam různé úkoly, teď pro tu frakci tam družstevníci myslim :D a uz mam level 7 juchu :D jo jinak v tom ukolu s tou redguardkou, tak sem se nakonec rozhod pomoc tomu kamutovi, takže sem doved redguardku hezky ke stájím a typek jí očaroval a odvez si jí zpět....rozhodl se ještě někdo takto?? nebo někdo toho kamutu zabil? co vam pak da redguardka?? diky :)

na xboxu sem ji odvedl kamutovi a na pc sem tu ženskou zachránil a dá ti stejně goldů jako kamut. takže rozdíl v tom není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce lidi co chodi s vama, tak na tom by se dalo dost zapracovat, Lydii porad nekde ztracim, vetsinou se ale nekde objevi, kdyz ji ale potrebuju, tak je kolikrat nekde pryc. Naprosto jsem pak ztratil nejakeho poutnika, ktery se mnou sel s nattlebanem k te podzemni svatyni s obrovskym stromem (na ten strasny nazev/jazykolam si fakt nevzpomenu :)). Tak nevim jestli se nekde cestou zasekl, nekde ho rozsapaly vlci nebo co se s nim stalo, ale uplne se po nem slehla zeme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě otázky,

V menu v seznamu věcí , potažmo u zbraní nemůžu poznat, jestli se týká o jednoruční nebo dvouruční zbarně. Jde to někde dohledat nebo ne?

Dále jsem trochu zmatenej u levelování. Pořád jsem byl level jedna a on byl plnej a nezvyšovao se to, potom když jsem šel do talentů a použil dovednostní body tak jsem byl najednou na třetím levelu. Nevím čím to bylo způsobené , ale doufám že to funguje jako u ostatních RPG že protsě za plnění a zabyjení se šplhám na levely a po každem levelu dostanu body, které můžu investovat do vlastností...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvni otazku odpoved neznam, vetsinou to posuzuju podle vahy a vizualne se to da taky poznat :)

Ale v druhem pripade predpokladam, ze si porad levloval dal, ale dokud si nedas level up, tak uvidis plny ukazatel a prvni level ktery si naplnil a nelevloval si za nej.......takze napriklad kdz do sestyho levlu nebudes vylepsovat skilly, tak porad uvidis plnej prvni level....alespon myslim ze to tak je, protoze me se to stalo taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě otázky,

V menu v seznamu věcí , potažmo u zbraní nemůžu poznat, jestli se týká o jednoruční nebo dvouruční zbarně. Jde to někde dohledat nebo ne?

Dále jsem trochu zmatenej u levelování. Pořád jsem byl level jedna a on byl plnej a nezvyšovao se to, potom když jsem šel do talentů a použil dovednostní body tak jsem byl najednou na třetím levelu. Nevím čím to bylo způsobené , ale doufám že to funguje jako u ostatních RPG že protsě za plnění a zabyjení se šplhám na levely a po každem levelu dostanu body, které můžu investovat do vlastností...???

to je tím, že si nešel do dovedností a nezvýšil si magicku, staminu nebo healty. ale jinak to leveluje pořád dál a dál samo. i když se xp bar zasekne na konci levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinymi (asi srozumitelneji) to co jsem napsal ja ;)

tak to přesně bylo, jsem satminu , heath a magick vylepšil až potom.

Neví ještě někdo, jestli se protivníci taky zlepšují , stejně jako vi? u oblivionu to tak bylo a bylo to dost nepřijemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlepsuji, ale je to poresene lepe nez u oblivionu, napriklad nebudes mit na 50lvl problem udolat krysu....a naopak na nektere nepratele si zpocatku netroufnes, ale zustavaji stejne silni, takze staci pockat (predpokladam ze se tim mysli treba obr nebo mamut, kteri mi nekdy na sedmem lvl. prisli neudolatelni, zlaty drak.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to přesně bylo, jsem satminu , heath a magick vylepšil až potom.

Neví ještě někdo, jestli se protivníci taky zlepšují , stejně jako vi? u oblivionu to tak bylo a bylo to dost nepřijemný.

nezlepšují. nejvíc je to poznat na kostlivcích. ze začátku hry to byli tobě rovni protivníci a teďka na ně plivnu jeden firebolt a jsou mrtví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim hledam radu jsem v ledohradu v magicke univerzite ve vykopavkach a na konci jsou toho dvere ktere pujdou otevrit jen kdyz se v te chodbe zprave natoci kameny s temi znaky ptak+jester+ted nevim co je to 3 kamenu je 6(2 po kazde strane)

jak to mam pootacet aby se mi ty dvere otevreli diky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok. můj subjektivní dojem byl, že se nezlepšují. protože ty, které sem předtím neměl šanci udolat teďka slupnu jako malinu :)

Jasny, dikybohu to neni jak v Oblivionu, ale spis jak v F3, takze si obcas prijdes jako typek, ze zabijs jednim seknutim a ne ze se stresujes s protivnymi protivniky, ktere bys jednim machnutim dat mel, ale hra ti to nedovoli.......diky bohu za tu inspiraci z Falloutu, ikdyz ta se celkove Skyrimem tahne a je to fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

Mám jeden problém, teď mám úkol dojít do Riverwoodu a když tak příjdu, tak se po mně vrhne stráž a nějáká ženská, co mám dělat, vždy mě zabijou :D připomínám, že po cestě jsem zabil Whiterun strážce nejde se třeba nějak vzdát v Oblivionu to šlo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim hledam radu jsem v ledohradu v magicke univerzite ve vykopavkach a na konci jsou toho dvere ktere pujdou otevrit jen kdyz se v te chodbe zprave natoci kameny s temi znaky ptak+jester+ted nevim co je to 3 kamenu je 6(2 po kazde strane)

jak to mam pootacet aby se mi ty dvere otevreli diky moc za radu

nad tema kamenama ve stinech byvaji obrazky jak to ma byt spravne, nekdy jsou dost tezko videt

Mam otázku jaké je hlavní, nebo největší město ve Skyrimu??

Solitude (nevim a ani nechci vedet jak je to v ceske verzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz pro ty, co sou v příběhu trošku dál. Dostal sem od draka Paarthurnaxe za úkol získat Svitek předků:

tesv2011-11-1520.jpg

a zároveň s tím mám od Septimuse Signuse tento úkol přeložit lexikon:

tesv2011-11-1520.jpg

sem u nějakýho zařízení a nevím co s ním:

tesv2011-11-1520.jpg

poradíte prosím? chci se v příběhu hnout dál díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci je tam něco jako cech mágů?? nebo vedl. mise na vylepšování kouzel? .. používám destruction a chtěl bych se je zlepšit popř naučit nové, a né jenom zbírat svitky s kouzli jako např (blizzard) co se dá použít 1x :/ ..... chci se naučit/vylepšit flames, sparks atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu