Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Uneble DIck


DEniso

Otázka

Zdravím,hrál jsem celé odpoledne první den po fleši slima mafii 2, ale jak jsem strčil COD Moderc War Far 2 tak mi to hodilo hlášku unable disk!!Dočetl jsem se že hra má novou ochranu.. Ale potom mi ani už mafia nešla a po chvíli hraní(hra se rozjede) se mi to vždy rozvítí a že mám vyčistit disc??!! X box byl už hodně horkej cca 6 hodin hraní..Že by mi tam ta hra hodila nějkaou ochranu se mi nezdá.. A nebo že by se už přehřávala mechanika po delší době hraní.. Zkusím to ještě ráno a doufám že mi to načte a nebude pořád vyhazovat tu hlášku.....

Nemáte někdo takové zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Při pokusu spustit hru s ochranou AP25 jsi si asi flagnul xbox pro ban . To jsi ten COD MW 2 neměl opatchovaný v ABGX ? I tak by ti to ale nemělo dělat problém při hraní MAFIE . Také děláš chybu že asi nemáš HDD a neinstaluješ hru na HDD . To by ti to potom po chvíli hraní nevyhazovalo tu hlášku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NEmám no, mám jenom 8 giga flešku.. Tu hru mám půjčenou od kámoše, takže nevím jak to pálil. A tím asi i dost šetřím mechaniku že?? když to hraju s HD.. Ale i tak potřebuju hru na rozjetí a ta se už pak netočí v mechanice když to mám na HD to je potřeba jenom na rozjeztí?? Příští měsíc koupím HD 250 giga stojí do 1500,- musím počkat na výplatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky instalaci her na HDD šetříš mechaniku, jak píšeš, navíc je Xbox i tišší, mechanika je totiž hrozně hlučná, když pořád čte. Jinak pokud naformátuješ tu flashku v Xku, můžeš nainstalovat tu Mafii i na ní, myslím, že by se mohla vejít.

Jinak DVD musí být v mechanice po celou dobu hraní i když je hra instalovaná na HDD nebo flashce, akorát je mechanika nečinná, dojde pouze k oveření DVD při spuštění. Pokud DVD vysuneš, hra se okamžitě vypne a Xko se vrátí do DB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu