Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 a externí HDD


Krabbio

Recommended Posts

zdravím pařmeni, teď jsem si můj externí HDD rozdělil na dva disky,že jeden budu mít na filmy NTFS a druhý sem dal na FAT32 s kapacitou 160 GB pro xko.. Xbox mi ho naformátoval jen na 16 GB místo 16O GB .. překládám si tu na xku v nastavení Configure USB Device něco že USB zařízení xko umí jen 16 GB,to jako fakt??? to je ale škoda jestli tomu tak je :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět duplicitní příspěvek - co se to rozmáhá za ? Myslíš si že když to napíšeš vícekrát , tak dostaneš lepší odpověď ?

Nemyslím, spíš se teďka chci podělit se zkušenostmi jiných hráčů ohledně připojením externího disku k Xboxu.. Jelikož jsem se s tím celkem hrál a teď mě to dostalo že velikost disku je asi podle všeho ovlivněna samotným microsoftem jak jsi odespal.Je to škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel jsem to, ale pokud xbox vidí každou partition na disku jako samostatný disk, pak stačí dejme tomu 80GB disk rozdělit na 5 partition o velikosti 16GB a tím získat plnou kapacitu disku. Ovšem potom se s mířit s tím, že v tom nebude takový pořádek jako na jednom velkém disku. Ale tak moc by to asi nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel jsem to, ale pokud xbox vidí každou partition na disku jako samostatný disk, pak stačí dejme tomu 80GB disk rozdělit na 5 partition o velikosti 16GB a tím získat plnou kapacitu disku. Ovšem potom se s mířit s tím, že v tom nebude takový pořádek jako na jednom velkém disku. Ale tak moc by to asi nevadilo.

To sem si taky říkal, asi to tak zkusím, mělo by to jít.Pořádek nepořádek ale při zpouštění hry se xbox neptá z kama se to zpustí, spíš se akorát bude ptát z kama načíst sejvy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vyzkoušeno a bohužel taková metoda nefunguje. Při konfiguraci v xboxu se disk naformátuje zpět na jeden velký a použije se pouze těch 16GB. Při volbě customize xbox vidí pouze první partition a tedy lze použít také jen těch 16GB, další partition se nezobrazují jako jiné usb zařízení a nelze je nijak využít. Dá se říct, že jsem to čekal, v Microsoftu nejsou hloupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu