Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grafická karta


Wave

Recommended Posts

Zatím mám monitor 1680x1050 ,ale ten půjde pryč a budu hrát v rozlišení 1920x1080. Na nějaké 22-23. A hry FPSka hraju docela dost a určitě auta a hry typu mafie gta docela dost taky no akorát nehraju určitě strategie. Jo a taky fotbal hokej na odreágování..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík...hele šel bych do Intelu vím ,že je o hoodně výkonnější ,ale asi kdybych měl víc peněz nevím no co si myslíš má to cenu do Intelu..? Ještě se podívám po internetu jestli to má cenu ,ale zajímá mě i tvůj názor.

Pokud máš peníze, tak i5-2500k se určitě vyplatí jinak bude AMD stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi i5, rozhodně nebudeš litovat, já by sem šel do 6850, mam ji i já a stoprocentní spokojenost, zatím všechno na max při 1920x1080 ať už crysis, crysis 2, mafia 2, nfs shift 2, dirt3 prostě s timhle není problém. Pokud umíš dobře anglicky tam Tom´s Hardware je jedna z nejelpších stránek, hodně mi pomohlo s výběrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ,že prozatím to taktovat nebudu ale s Airbusem jste mě dostali...:D :D Horší než grafiky co jsem měl teď to být nemůže ,měl jsem Nvidia geforce 8600GTS OC a teď mám Gigabyte 9600GT(tahle není hlučná díky pasivní chlazení ,ale ta předešlá byla docela no) jestli je znáte nedokážete to porovnat s tím HAWKem....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu