Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ma smysl jit do X360 Slim?


Gugiamara

Otázka

Uz delsi dobu resim otazku, zda-li se vyplati jit do Slimka. Mam Flash, obcas si zahraju FIFu online, jinak drtivou vetsinu her hraji jen v singlu. Mam Jaspera, takze ten by asi mel neco vydrzet - casem uvazuji o koupi Kinectu. Obe verze jsou, pokud se nemylim, vykonem identicke (maximalne mensi spotreba u Slimka), takze ma cenu, s vyhledem budouciho vyvoje flash sceny, investovat do Slima s flashem (momentalne pomerne draha zalezitost ve srovnani s Fat verzi)? S Jasperem jsem docela spokojenej, u Slima me hlavne laka mensi hlucnost (je to opravdu markantni rozdil, hraji-li na obou verzich z HDD?) a delsi zivotnost (je to asi kus od kusu). Budu rad za kazdej nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

V tom uvodni postu jsem to zminoval (ano, hraju z HDD), asi to bylo spatne napsane. No, velky ne, ale zanedbatelny ten hluk taky neni. Samozrejme si kvuli tomu nebudu kupovat Slimko, jen me zajima, jak to vnimaji ti, kteri mohli hlucnost obou konzoli porovnat...Na FATku me obtezuje (obcas) akorat hluk toho vetraku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Odpoved znie jednoducho... Bud rad ze mas Jasper!!!! Ja ho mam tiez, a nechcel by som slimko ani zadarmo! Dovod? Jednoduchy reflash firmveru na najnovsiu verziu, v jednorazovej cene priblizne do 15$ (via karta + opening tool) ! Ak chces hrat iba originalky, mozes ist do slimaka. reakcia na trezzora (ma pravdu, ale porovnam to s jasperom)

Naviac tam mas:

o 2 USB viac - netreba, 3 usb bohato stacia (1 usb napr. na chladenie, 1 usb na pripojenie hdd/usb flashky)

vstavane wifi - zbytocnost, 1 kabel naviac nikoho nezabije a su lepsie pingy

priamy opticky vystup - adapter pre fatko z av kabla

priamy kinect konektor - adapter cez usb

o nieco nizsia spotreba - netrapi ma

o nieco mensi rozmer - netrapi ma

Ak to nie je pre teba nic zasadne, tak nemas co riesit. este ma slimko okrem nizsej spotreby aj mensie zahrievanie gpu - na jasperovi uz rrod nebol, takze netrapi ma :)

komplikovane rozoberanie, zarucne nalepky, vrtanie cipu, vlastnenie drahych flash zariadeni - su pre mna obrovske nevyhody slimaka

zhrnute a podciarknute, ak chces usetrit peniaze, je pre teba slim zbytocne, ak s peniazmi problem nemas a das si zalezat na tom ako vyzera tvoja obyvacka (mnozstvo kablov/adapterov na xboxe) tak chod do slima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu