Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No nějak to musí jít vypálit když všude píšou frajeři jak už to hrajou:roll: jestli teda nekecaj....!

hra jede jako víno na dvou xboxech jasper (elite a arcade) a to mám v pc mechaniku ani nevím jaký značky... před 4 rokama stála 450,- :D

nikdy ale nezklamala. všechny média zatím vypálila bezchybně. (pálím na 4x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza aby nepadala se musí vypalovat přes program který právě C4eva dělá co by mel vypalit uz 100% ze hry.

No nějak to musí jít vypálit když všude píšou frajeři jak už to hrajou:roll: jestli teda nekecaj....!

Cti poradne co C4eva pise, nepise se tam o zadnem programu ale o tom ze C4eva vytvari novy FW pro urcity model DVD-RW vypalovacky, ktery po prehrati FW bude schopny vypalit na klasicke DL medium o kapacite 8,5Gb celych 8,7Gb, coz bude 100% XGD3 hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se chci zeptat jestli teda bude firmware 2.01 ne bo ne díky a jestli je zapotřebí te novy update pro hraní těch novych her myslím třeba batmana:)

Kdybys četl příspěvky o pár řádku výše,bys pochopil že nový flash netřeba.Ten nový update mám taky 13604 ale myslím že je zatím jen pro live a flash LT+ 2.O nemaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat takže zatim forza 4 nejede?a jak se to vyřeši aby jela dik

Mě to háže chybu... Někdy jsem hrál (dnes jsem koupil limitku) třeba 4 hodiny bez problému a jindy třeba jen 5 min.a spadlo to... nevim čím to je,každopádně mě to tak vytočilo , že jsem koupil originál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu