Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ver mi ze ne,mam ji doma vypálenou 4x

tomu klidne verim, obcas se zadari kazdymu :)

kdyz tak sleduju posledni vyvoj okolo xbox360 her, cim dal vic premyslim o nejaky z dostupnych verzi emulatoru optickych disku.

hlavne vybrat ten spravnej model, abych si aspon trosku pomohl a nebylo to z blata do louze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono to není o tom že ke každá známa hra bude XGD3, jde o to kolik ta hra zabere :lol:

Ne to není o tomhle...je to systém zapisování...

proč by forza byla XGD3 když jedno DVD je plný a na druhém jsou necelé 4gb dat. mohli to udělat 6gb/5gb(cca) a ''nemuselo by to být xgd3''.

Ku durhému příkladu proč by byl Driver XGD3? ta hra má méně možností/modelů/textů apod jak GTA IV/mafia 2 a to má nějakých 6-7gb.

vsadím se s tebou o cokoliv že ty lepší hry od kterých se čekají peníze budou XGD 3...ta velikost tam musí být nějak uměle zvýšená....navíc to nahrává tomu že normální programy nevypálí poslední 3%dat...normálně by ta hra nemohla fungovat když by tam část chyběla...tady ale funguje...(když se nepočítá ty kecy o originálů,což kontroluje ty 3%)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mělo NBA2k12 XGD3 ochranu tak už budou všechyn hry takove a jestli pak budou mít tu ochranu třeba cod co má ta forza tak se taky máme na co těšit já zatím jedu stare ktere mi jdou na LT 1.91:-D A jestli tam něco v těch hrach je a aktivuje se to zase jak bude ten listopady update tak to bude stale dokola:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevim jestli to patri zrovna sem a taky nevim jestli uz to sem nekdo nenapsal, ale jedna se o to kdyby si chtel nekdo koupit novy Xbox 360 spolecne baleny s hrou Forza Motorsport 4 tak jsem v nem dneska nasel mechaniku LiteOn 1175 ktera aktualne nedje flashnout. Predpokladam tedy ze tuhle mechaniku budou obsahovat vsecka baleni, nebo mozna vetsina nedokazu rict. Na xboxu je datum vyroby 08/11.

Snad to nekomu pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptet jestli už nejde ta forza 4 vypalit aby jela normalně bez toho aby vyskakovala ta chyba a spadlo to dik

Jede to ale jen to první DVD,když nahraješ na HDD to druhé tak to začne padat.Bud to hrej zatím jen to první cd nebo si budeš muset počkat na novou mechaniku a nový FW do ní,viz #373

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu